Προς το περιεχόμενο

ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΟΙ - Killing in the Name


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους, ανεβασαμε μερικα νεα βιντεακια απο το τελευταιο λαιβ μας για να ακουσουμε τη γνωμη σας ωστε να μας κανετε καλυτερους!! Η ποιοτητα δεν ειναι η καλυτερη, αφου η καμερα παραμορφωνει αρκετα λογω εντασης, αλλα πιστευω μπορει να καταλαβει κανεις.Ιδου:

 

Killing in the name:

 

Οι ψυχες και οι αγαπες:

 

Τερμα το διαλειμμα:

 

Thanx

 

www.myspace.com/mknband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ελληνικά μου αρέσατε, και γενικά η μπάντα φαίνεται δεμένη, αλλά στο killing in the name ο τραγουδιστής μου το χάλασε. No offence. Στα plus πάντως ο ωραίος ήχος (και παίξιμο) στις κιθάρες - απ'όσο μπόρεσα να ξεχωρίσω τέλος πάντων. Μόνη "συμβουλή" μου είναι να μην πιάνετε κομμάτια που φωνητικά δεν βγαίνουν. Κατά τ'άλλα, nice!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ' όλα να πω ότι ο ήχος δε βοηθάει και πολύ την ακρόαση...

Συμφωνώ με τον x-minor και φοβάμαι ότι γενικώς με τα ξένα θα έχετε πρόβλημα εάν ο τραγουδιστής έχει συνέχεια αυτό το χρώμα και αυτή την προφορά...

Γενικά μου φανήκατε ίδιοι με όσες άλλες "ροκ" μπάντες έχω δει στα διάφορα liveάδικα, ίδια φωνή, ίδιος ήχος, μία από τα ίδια...

Όμως όντως είστε δεμένη μπάντα και αφού "αυτό θέλει να βλέπει ο κόσμος" εμένα μου περισσεύει...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ελληνικά μου αρέσατε, και γενικά η μπάντα φαίνεται δεμένη, αλλά στο killing in the name ο τραγουδιστής μου το χάλασε. No offence. Στα plus πάντως ο ωραίος ήχος (και παίξιμο) στις κιθάρες - απ'όσο μπόρεσα να ξεχωρίσω τέλος πάντων. Μόνη "συμβουλή" μου είναι να μην πιάνετε κομμάτια που φωνητικά δεν βγαίνουν. Κατά τ'άλλα, nice!  :)

 

+1 το killing in the name of ήθελε λίγο πιο ρυθμικά φωνητικά και πιο δυνατά. τουλάχιστον η υπόλοιπη μπάντα αυτό σε κάνει να περιμένεις.

:)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δεν βοηθαει ο ηχος για να καταλαβουμε...Αλλα στο 1ο βινδεο :o,

εμενα δεν με χαλασε η φωνη.Πιστευω πως ενω εχετε το κοματι 'τεχνικα' , δεν το εχετε τοσο ως ενεργεια.Να προσπαθητε να πιανετε την ενεργεια καθε κομματιου..

Παντως πολυ καλη προσπαθεια παιδια και μπραβο σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου