Προς το περιεχόμενο

Οι ομορφοτεροι ενισχυτες.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπίχλα και Metalmike, αν κατάλαβα καλά αυτό το θρεντ, σύμφωνα με τον τίτλο του, είναι για τους ομορφότερους ενισχυτές, όχι για αυτούς που σας ακούγονται καλύτερα... είναι δυνατόν να τοποθετείτε δίπλα στα άλλα αριστουργήματα (ειδικά κάτι κουφά μπουτίκ) που αναφέρθηκαν τους εκτρωματικούς (εξωτερικά) B52, Bugera, Engl, Randall, Ibanez, Krank, Diezel κλπ?  :o (Καλά, ο Gallien Kruger που αναφέρθηκε παίρνει το χρυσό βραβείο!! Είπαμε, beauty is in the eye of the beholder αλλά όχι κι έτσι...)

 

Φιλτατε bloody τα αλλα αριστουργηματα που λες ειναι για 'σενα αριστουργηματα, για 'μενα ειναι εκτρωματα...εγω ομως δε βγηκα να κακισω κανεναν για τα γουστα του..απο ποτε δηλαδη ειμαι υποχρεωμενος να μου αρεσουν εμφανησιακα ενισχυτες που αρεσουν σε εσας; Δεν το καταλαβα αυτο...δεν εχω δικαιωμα δηλαδη να μου αρεσουν ολοι αυτοι που εβαλα (εμφανησιακα πρωτιστως και γι'αυτο τους εβαλα, ασχετα αν μου αρεσουν και ηχητικα); Ουτε προκειται να κατσω να απολογηθω γιατι μου αρεσουν...ουσιαστικα αν το καταλαβες τα γουστα μας ποσταρουμε ολοι...

 

Η τελευταια φραση που ειπες τα λεει ολα...για να υπαρχει κατι σημαινει ετσι; ;)

 

Φιλε Child Of Story εμενα μου αρεσουν αυτοι οι ενισχυτες (εμφανησιακα, το ξανατονιζω) επειδη ειναι ακριβως οπως τους ειπες..."industrialies"

 

Δεν υποχρεωσα κανεναν, ουτε καν προσπαθησα να πεισω να του αρεσουν οι ενισχυτες εμφανησιακα που μου αρεσουν εμενα οπως κανουν μερικοι, αν παλι σας ενοχλουν τοσο πολυ και χαλανε...εμφανησιακα το thread να βγαλω τις photos...αμαν πια...δε νομιζεται οτι παρατραβηχτηκε το ζητημα και εγινε πολυ πιο σοβαρο απ'οτι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ε κάτσε ντε! Ο καθένας μπορεί να ποστάρει για οτιδήποτε του αρέσει! Γιατί να θιχτείς? Επόμενο είναι να του πει κάποιος άλλος ότι οι επιλογές του είναι κακάσχημες. Αυτό είναι υποκειμενικό μεν, αλλά όταν αντιβαίνει σε κάποιους γενικούς κανόνες καλού γούστου είναι τουλάχιστον... φανερό, πώς να το κάνουμε? Γιατί να μην το επισημάνουμε?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάτσε ντε! Ο καθένας μπορεί να ποστάρει για οτιδήποτε του αρέσει! Γιατί να θιχτείς? Επόμενο είναι να του πει κάποιος άλλος ότι οι επιλογές του είναι κακάσχημες. Αυτό είναι υποκειμενικό μεν, αλλά όταν αντιβαίνει σε κάποιους γενικούς κανόνες καλού γούστου είναι τουλάχιστον... φανερό, πώς να το κάνουμε? Γιατί να μην το επισημάνουμε?

 

Η μαγικη λεξη ειναι "γενικοι κανονες καλου γουστου".

 

Γιατι φιλε metalmike πως να το κανουμε, υπαρχουν σε αυτην τη ζωη πραγματα αντικειμενικα ομορφοτερα απο αλλα.

 

Ναι, θα το ξαναπω:

                                                            -αντικειμενικα.

 

Και αυτη ειναι η αποψη... μου ;D ;D ;D

 

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κάτσε ντε! Ο καθένας μπορεί να ποστάρει για οτιδήποτε του αρέσει! Γιατί να θιχτείς? Επόμενο είναι να του πει κάποιος άλλος ότι οι επιλογές του είναι κακάσχημες. Αυτό είναι υποκειμενικό μεν, αλλά όταν αντιβαίνει σε κάποιους γενικούς κανόνες καλού γούστου είναι τουλάχιστον... φανερό, πώς να το κάνουμε? Γιατί να μην το επισημάνουμε?

 

Δεν θιχτηκα επειδη σε καποιους δεν αρεσουν οι ενισχυτες που ποσταρα αλλα επειδη μου την ειπατε επειδη μου αρεσουν εμενα αυτοι οι ενισχυτες, υπαρχει διαφορα οπως καταλαβαινεις. Αμα καποιου δεν του αρεσει πχ το κοτοπουλο δεν θα παω να του την πω επειδη στην πλειοψηφια αρεσει, γουστο του και καπελο του...

 

Παω για καφε γιατι με συγχισατε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω παράγινε με τα ξύλινα, αλλά...

 

 

 

... wood has always been warmer and livelier* than metal, my friend...

 

*σωστο?

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω παράγινε με τα ξύλινα, αλλά...

 

Woody Blues Jr! ;D

 

amp1.jpg

 

amp2.jpg

 

νταξ, μαγκες, ερωτευτικα  :o :o :o

 

θα τον βαλω στον διπλο και θα κοιμαμαι στον καναπε

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....αυτο το χερουλι απο ντουλαπα να μην ειχε........

Μετα σου λεει οτι το ξυλο δεν παιζει ρολο στον ηλεκτρικο ηχο....

Δεν ειναι χερουλι αυτο!...καμαρι (brace) ειναι και μαλιστα scalloped!

Για να ακουγεται καλυτερα... ;D

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου