Προς το περιεχόμενο

KORG EXTREME


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ EXTREME ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΒΙΟΛΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑΣ KEMAN SAMPLER ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ SAMPLER.ΕΠΙΣΙΣ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ WAV. ΜΠΟΡΟΘΝ ΝΑ ΦΩΡΤΟΘΟΥΝ ΣΑΝ SAMPLER?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ  ΚΑΠΟΙΟΣ?? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλωσήρθες.

Κατά δεύτερων μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις.Απαγορέυεται από τους κανονισμούς του φόρουμ.

Στο θέμα σου τώρα νομίζω ότι το extreme διαβάζει κανονικά αρχεία wav. Θα σου το πουν όμως με σιγουριά οι έχοντες το συγκεκριμένο όργανο.

Φιλικά, ninja.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που ρωτάς, δείχνεις ότι δεν πολυξέρεις πράγματα, δεν ξέρεις αγγλικά για να διαβάσεις το manual και δεν έχεις καμία διάθεση να κάτσεις να δουλέψεις πάνω στο όργανο. Το xtreme τι το πήρες? Για να μπλέξεις?

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα δεν εχω ξαναδουλεψει sampler και επισις δεν εχω το manual του οργανου το πηρα μεταχειρισμενο.Και σεβαστη η αποψη σου για το αν εχω ορεξη να δουλεψω πανω στο οργανο ειναι απλα η αποψη σου.Γιαυτο υπαρχουν οι ερωτησεις για να μαθαινουμε οσον.Σε ευχαριστω παντως για την συμβουλη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ρίξε μια ματιά εδώ http://www.timomusic.ch/ στα  Downloads Sample Sound

Φυσικά το όργανο θα το μάθεις σιγά σιγά και άσε να λένε….

Μνήμες έχεις μέσα για να μπορείς να φορτώσεις sampler?????

Είναι επάνω αριστερά ένα κουτάκι που πρέπει να έχει 3 μνήμες από 32mb η κάθε μια…..

Για manual κοίτα εδώ http://music.manualsonline.com/manuals/mfg/korg/korg_triton_extreme_music_workstationsampler.html

Και αν δεν ξέρεις Αγγλικά σαν εμένα δηλαδή χιχιχιιχιχιχιχι κάνε copy paste το manulas εδώ http://www.google.gr/language_tools?hl=el

Και σιγά σιγά να το μάθεις γιατί είναι οργανάρα........

Φιλικά..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Από αυτά που ρωτάς, δείχνεις ότι δεν πολυξέρεις πράγματα, δεν ξέρεις αγγλικά για να διαβάσεις το manual και δεν έχεις καμία διάθεση να κάτσεις να δουλέψεις πάνω στο όργανο. Το xtreme τι το πήρες? Για να μπλέξεις?

Συγγνώμη κι ολας αλά με  αυτό  τον  τρόπο  δε  βοηθάς  τον  φίλο αλά κι  εσύ  δε περνιέσαι  για  έξυπνος  γιατί    μπορεί  να  τον  κράζεις  αλά δε  μας  λες  και  τίποτα ………θα  ήταν  ποιο έξυπνο αφού  δε  θέλεις  να  του πεις τη λύση στο  πρόβλημα  να  μη  μιλήσεις  καθόλου …….

 

και  να μην  το  παίζεις μουρατιδης  ι κάτι  τέτοιο ..

 

Συγγνώμη και πάλι για τον  εκνευρισμό αλά μέσα  σε  ένα τέτοιο πόρταλ δε μπαίνουμε  για να δείξουμε  ποσό  μάγκες  και  ξερόλες είμαστε  λέγοντας  εξυπνάδες … αλά λέγοντας πράγματα που μπορεί να  βοηθήσουν ένα  συνάδελφο

 

ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου