Προς το περιεχόμενο

επιλογες για expander -desktop χρηση


Spiros Mavromatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσφατα πουλησα σε εναν φιλο το rs5 roland που ειχα εδω και 2 χρονια περιπου.

θα ηθελα ενα σετ 128 midi ηχων , καλης ποιοτητας.απλα να συνεργαστει με το finale και με το cakewalk home studio xl για να ακουω τα midi καναλια.

 

δεν ξερω αν υπαρχει κατι σε software γιατι δεν εχω ασχοληθει με vsti/dxi κτλ.

 

θελω κατι σε στυλ του παλιου sound canvas στην πρωτη του εκδοση.

βεβαια μολις μαζεψω ενα σεβαστο ποσο θα παρω καποιο καλο συνθ με ποικιλια ηχων , πιο πολυ για κανα κομματακι rock-funk-blues για να γραφω απο πανω μικρα demo με τις κιθαρες μου.

 

υπαρχει κατι μικρουλι με τους βασικους GM/GM2 ηχους?αυτη τη στιγμη εχω μονο το keystation 49e

 

τι προετεινετε?

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tis fatar to sl 161, exei 128 ixous, alla einai ligo tis plakas kai ligo akrivo (300 peripou)....

 

Des ebay gia kanenameatxeirismeno rack (to jv 1010, jv2020 tis roland einai para plu kala kai oikonomika, kai stadar tha sou xreiastoun an apofasiseis argotera oti thes kai allous ixous ektos po tous vasikous)

 

Apo kei kai pera h soundblaster exei kapoious ixous etoimous (sounfonts) nomizw oti me to midi keyboard sou mporeis na tous elekseis alla den exw idea pws

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου