Προς το περιεχόμενο

Axe fx II tone matching new software....κλειστα τα στοματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιτελους το πολυποθητο software οχι για μενα γιατι εχω ηχους που γουσταρω αλλα για καποιους που ηταν ετοιμοι να πανε και για το kempler ....

 

εχετε να πειτε κατι αλλο τωρα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια δεν με έπεισα και τόσο.

Ειδικά στο πρώτο βίντεο αν ακούσεις στο 3:50 και καπάκι στο 5:52 θα καταλάβεις ότι υπάρχει διαφορά που χρειάζεται αρκετό tweaking για να έρθει στα ίσα του, εν αντιθέση με το Kemper που δεν χρειάζεται σχεδόν τίποτα για να έχεις τον ήχο του ενισχυτή που "αντιγράφεις".

 

Άσχετο, ο τύπος στα δύο πρώτα βίντεο τι πίνει? ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3981678_f260.jpg

 

(σοβαρά τώρα... έλεος παίδες με τη "διαμάχη" και τις λοιπές μπούρδες... ντάξει, δώσατε ένα σκασμό λεφτά για να πάρετε ένα μηχάνημα αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε θα βγουν και καλύτερα μηχανήματα στο μέλλον...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να πώ?..... ή να τ'αφήσω για την ώρα?..... :-X :-X

 

Νομίζω οτί είσαι ο πλέον αρμόδιος "να πεις",διότι αν θυμάμαι καλά (και δεν σε μπερδεύω με άλλον) έχεις και τα δύο και -επίσης αν θυμάμαι καλά- είσαι επαγγελματίας.

 

Προσωπικά,δεν δίνω καμία απολύτως σημασία στα διάφορα κλιπ στο youtube,οπότε είναι μεγάλη τύχη να έχουμε κάποιον ο οποίος είναι ιδιοκτήτης και των δύο!  :D

 

Ήθελα να πάρω το AXE FX για να δω (ακούσω,για να είμαι ακριβής...) επιτέλους κατά πόσο καλό είναι και αν ισχύουν όλα όσα κατά καιρούς διάβαζα γι αυτό και μετά "να σου" και το Kemper... (το οποίο όπως είχε γράψει κάποιος στο σχετικό thread,μοιάζει με μηχάνημα εντατικής...  ;D  :'(  ;D )

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ενισχυτη μου στο ενα χερι - την κιθαρα στο αλλο και τα 2 αγαπημενα μου πεταλακια στην θηκη της κιθαρας και δρομο τον ανηφορο

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου