Προς το περιεχόμενο

Moυσική τεχνολογία: επαγγελματική αποκατάσταση;


Runner25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μανωλη μην μπερδευεσαι δεν φιλοδοξω να γινω μουσικος τουλαχιστον οχι σαν και αυτους που θαυμαζω απλα μια που η μουσικη ειναι η ζωη μου θα θελα να ασχοληθω με αυτο επαγγελματικα οχι να παιξω απλα να βοηθησω και γω πχ στη παραγωγη σαν αφανης ηρωας βεβαια αλλα το θεωρω λιγοτερο πεζο απο το να στεινω δυκτια μιας και αυτη ειναι η τωρινη ειδικοτητα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μισό λεπτό, ρίχνω τα χαρτιά, βλέπω το φλυτζάνι και σου λεω.

 

 

 

δεν χρειαζεται η ειρωνια φιλε  αν δεν ξερεις μην απαντας η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οσο για το τιτλο αν σας μπερδευει δεν τον εβαλα εγω ο δικος μου ειναι μια συμβουλη παρακαλω αλλα ο μοντερατορας τον αλλαξε οπως και τη θεση στο φορουμ και μαλιστα χωρις να ενημερωσει με ενα pm καλα μου εκοψε και εψαξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μου εκοψε και εψαξα

 

Σε καλό δρόμο είσαι. Γενικά όσο το ψάχνεις θα πετύχεις ότι θες...

Βασικά κ εγώ πιστεύω πως η ερώτησή σου είναι γενική. Πάνω σε τι να βασιστεί κάποιος αν θα τα καταφέρεις εσύ. Με τι θα το κρίνει;

Ξέρει κανείς την εργατικότητά σου; Την αφοσίωση σου σε ένα σκοπό; Το πόσο εύκολα θα μπορέσεις να μάθεις κάποια πράγματα;

Νομίζω πολύ καλά σου λένε όλοι, ψάξε το, τόλμησε το και δες που σε πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θα τα καταφερω με τις κονσολες τα στουντιο με τα προγραμματα εφοσον δεν εχω ξαναπιασει τετοια πραγματα θα τα καταλαβω περνοντας υποψην οτι και εγω ενας κανονικος ανθρωπος ειμαι δεν ειμαι χαζος και ουτε τεμπελης εφοσον μου αρεσει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή προφανώς κανείς δε γεννιέται με μια κονσόλα μπροστά του και περασμένο το τρόπο λειτουργίας στο κεφάλι του σαν στο Matrix δε το ψάχνεις και να δεις αν θα τα καταλάβεις;

 

@harilatron, αν τα ριξες τα χαρτιά, ρίξε κ για μένα μια, γιατί αποφάσισα πως θέλω να γίνω πατινερ, αλλά δε ξέρω, αυτά τα πατίνια και τα διάφορα, θα τα καταφέρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

δεν χρειαζεται η ειρωνια φιλε  αν δεν ξερεις μην απαντας η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη

 

Δεν σε κοροϊδεύω καθόλου. Όσο αξία έχει η απάντηση που θα σου δώσει κάποιος βλέποντας τα χαρτιά ή διαβάζοντας το φλυτζάνι, άλλη τόση αξία έχει η απάντηση που θα πάρεις τώρα:

 

Ναι, θα τα καταφέρεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

@harilatron, αν τα ριξες τα χαρτιά, ρίξε κ για μένα μια, γιατί αποφάσισα πως θέλω να γίνω πατινερ, αλλά δε ξέρω, αυτά τα πατίνια και τα διάφορα, θα τα καταφέρω;

Ναι νομίζω ότι κι εσύ θα τα καταφέρεις. Γενικά πιστεύω ότι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά και να μην αποθαρρύνουμε κανέναν διότι όλα είναι θέμα θετικής ενέργειας και εργατικότητας. Και επίσης αν κάτι το θέλεις πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι νομίζω ότι κι εσύ θα τα καταφέρεις. Γενικά πιστεύω ότι πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά και να μην αποθαρρύνουμε κανέναν διότι όλα είναι θέμα θετικής ενέργειας και εργατικότητας. Και επίσης αν κάτι το θέλεις πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.

:O

Όχι και Κοέλο ρε συ! Ύπουλη η επίθεσή σου. Δεν το περίμενα πια κ αυτό.

 

Ζω, αγαπώ και μαθαίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου