Προς το περιεχόμενο

ζωγραφιστε την κιθαρα σας! χο χο χο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε,πανευκολο ειναι...φτανει βεβαια να ξερεις μερικα πραγματακια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοώ μόνο πότε μια fender είναι αυθεντική ή όχι.Αναρωτιέμαι πόσο εύκολα μπορεί να πέσει θύμα ένα παιδάκι που αγοράζει μια μεταχειρισμένη κιθάρα από αγγελίες.

Γιατί δεν νομίζω να ήμασταν όλοι guitargeeks όταν αγοράζαμε τα πρώτα μας όργανα.

Γενικά,κυριαρχεί η (σεβαστή) άποψη του ότι πληρώνεις παίρνεις.Δεν μπορώ λοιπόν εγώ να πάρω ένα σώμα Tele μεξικάνικο,μια ταστιέρα της πλάκας ,να κολλήσω και το παράνομο decal,άντε να βάλω και έναν καλό πάνω μαγνήτη και να την πουλήσω για USA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καινούργιος στη παρέα και σας χαιρετώ όλους!

αυτό που διάβασα για 150 ευρώ (για το λόγκο της φέντερ) είναι εξωφρενικό!!!!

επειδή είμαι και της δουλειάς, πηγαινε στο http://www.logotypes.ru κάνε search το λογκο της φέντερ, κατέβασε το στον υπολογιστή σου (ένα αρχείο eps πρέπει να είναι) και πήγαινέ το σε οποιοδήποτε κατάστημα δεις πως κατασκευάζει αυτοκόλλητα!

Eνας νορμάλ "αυτοκολλητάς" μπορεί να διαβάσει το αρχείο eps, να σου δείξει άπειρα χρώματα και ποιότητες για να επιλέξεις, και να μην σου πάρει πάνω από 10 ευρώ για να σου κόψει όσα λόγκο χωράνε σε μια A4 (περίπου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ λοιπόν εγώ να πάρω ένα σώμα Tele μεξικάνικο,μια ταστιέρα της πλάκας ,να κολλήσω και το παράνομο decal,άντε να βάλω και έναν καλό πάνω μαγνήτη και να την πουλήσω για USA?

 

αν εισαι απατεωνας,καραγκιοζης & θρασυς ναι οντως μπορεις,μονο που κινδυνευεις να βρεθεις με την κιθαρα σφηνωμενη σε ευαισθητο σημειο σου :lol: οταν καποτε ο ...αδαης πιτσιρικας (την τελευταια φορα που κοιταξα,η σημερινοι πιτσιρικαδες ειναι κατι ντερεκια.. :lol: ) ανακαλυψει την κομπινα.... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι απατεωνας' date='καραγκιοζης & θρασυς ναι οντως μπορεις,μονο που κινδυνευεις να βρεθεις με την κιθαρα σφηνωμενη σε ευαισθητο σημειο σου :lol: οταν καποτε ο ...αδαης πιτσιρικας (την τελευταια φορα που κοιταξα,η σημερινοι πιτσιρικαδες ειναι κατι ντερεκια.. :lol: ) ανακαλυψει την κομπινα.... :lol:[/quote']

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εννοώ μόνο πότε μια fender είναι αυθεντική ή όχι.Αναρωτιέμαι πόσο εύκολα μπορεί να πέσει θύμα ένα παιδάκι που αγοράζει μια μεταχειρισμένη κιθάρα από αγγελίες.

Γιατί δεν νομίζω να ήμασταν όλοι guitargeeks όταν αγοράζαμε τα πρώτα μας όργανα.

Γενικά' date='κυριαρχεί η (σεβαστή) άποψη του ότι πληρώνεις παίρνεις.Δεν μπορώ λοιπόν εγώ να πάρω ένα σώμα Tele μεξικάνικο,μια ταστιέρα της πλάκας ,να κολλήσω και το παράνομο decal,άντε να βάλω και έναν καλό πάνω μαγνήτη και να την πουλήσω για USA?[/quote']

πονηρουληηηηηηηηη :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ρε παιδιά,δεν σκέφτομαι να το κάνω.

Απλά είναι κρίμα που μπορεί κάποιος να την πατήσει τόσο εύκολα.

Ή μήπως είναι λίγοι οι θρασείς και απατεώνες καραγκιόζηδες?Δε νομίζω να είμαι τόσο έξυπνος ώστε να είμαι ο πρώτος που να το σκέφτηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου