Προς το περιεχόμενο

Μουσικά είδη στο LIDL


IraklisZS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Στη σελιδα του lidl γραφει yamaha eg012 αλλα μαλλον ειναι τυπογραφικο λαθος

αφου μονο η 112 διατιθεται σαν πακετο. Μιλαμε για τιμη χωμανν (χαμηλοτερη

απο θωμανν).Αν ηταν μικρο και χωρουσε να το στηριζεις στα γονατα την ωρα που εισαι στο wc

κατι θα ελεγε...

 

Κι όμως. Σημερα προμηθευτικα φυλλαδιο Lidl A4 & στην φωτο φαινόταν καθαρα οτι το headstock γραφει eg012. Και οντως η eg012 ειναι το απολυτο practice package της Yamaha. Σε αυτη την περίπτωση, η τιμη Lidl δεν αποτελεί ιδιαίτερη πρόκληση. Εχει καταπληκτικά ρολλά χαρτί υγείας όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τώρα μην είσαι πλεονέκτης! Έχει πλήκτρα ; Τέλος.

Ρε αστους να λενε. Το πρωτο αρμονιο της μικρης μου. Μια χαρα τηςφανηκε και σιγα και μην εξαντλησε ολες του τις δυνατοτητες, τα προγρ/τα εκμαθησης, τα ετοιμα τραγουδια, ρυθμους, μετρονομους, MIDI I/O, ηχους.... Μακαρι και εγω στα 7 μου να ειχα τετοιο να επαιζα...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αστους να λενε. Το πρωτο αρμονιο της μικρης μου. Μια χαρα της ηταν. Μακαρι και εγω στα 7 μου να ειχα τετοιο να επαιζα...

 

Μη γελάς καθόλου έχω κάτι τέτοιο σπίτι μου ;D

 

Δουλευεις σε καποιον Νακα να φανταστω. Τα ιδια λενε κι εκει :P

 

Προσβολή!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για πληκτραδες δεν ειναι επιτρεψτε μου να επιμεινω. :P Ισως για πληκτραδες να ηταν μια ηλεκτρικη κιθαρα με καποιο delay πακετο. Γιατι σκετη τι να την κανουμε? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για πληκτραδες δεν ειναι επιτρεψτε μου να επιμεινω. :P Ισως για πληκτραδες να ηταν μια ηλεκτρικη κιθαρα με καποιο delay πακετο. Γιατι σκετη τι να την κανουμε? ???

 

Ε δε νομιζω οτι οι πληκτραδες ειναι το target group του LIDL. Ο Νικολας ας πουμε, παω στοιχημα οτι γενικως ψωνιζει πιανα και απο αλλου.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κορδωθω και εγω ως πρωτος διδαξας ;D ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=152160.0

 

 

Ρε παιδια ομως, ετοιματζιδικα λαζανια? Μιλαμε για το φαι lego, χαρα της δημιουργιας! Το χτιζεις, το διαλυεις ΚΑΙ το τρως! Και κανεις και custoμιες οπως εγω καλη ωρα ;D ;D Mε τα ετοιματζιδικα αυτα πανε περιπατο, μη πω για τη γευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για πληκτραδες δεν ειναι επιτρεψτε μου να επιμεινω. :P Ισως για πληκτραδες να ηταν μια ηλεκτρικη κιθαρα με καποιο delay πακετο. Γιατι σκετη τι να την κανουμε? ???

 

Άκου. Έχει πλήκτρα; για έναν πιτσιρικά άσχετο που ξεκινάει μια χαρά είναι.

 

Βλέπεις εσύ πουθενά ένα μπάσο; χορδές; Αν είχε shortscale θα το χε πάρει κ ο audioκωστας ήδη. Αλλά ούτε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κορδωθω και εγω ως πρωτος διδαξας ;D ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=152160.0

 

 

Ρε παιδια ομως, ετοιματζιδικα λαζανια?

μη πω για τη γευση.

Το ίδιο πακετάκι ήταν, τουλάχιστον αυτοί κάνουν εκπτώσεις.

 

Ναι αλλα 3.50 ευρώ, 1.75 η μερίδα (κάποιοι μπορεί να το τρώνε και σε τρείς δόσεις)

για κάτι που περιλαμβάνει ζυμαρικά, κρέας, σάλτσα κλπ και τρώγεται μια χαρά.

Αν είχε shortscale θα το χε πάρει κ ο audioκωστας ήδη.

Εγώ θα το έπαιρνα, να δω τι διάολο τους βρίσκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΑΖΑΝΙΑ ΡΟΥΛΖ. ΒΓΑΖΟΥΝ 3 ΔΟΣΕΙΣ. ΑΝ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΕΤΟΙΑ, ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΤΣΕΧΑ Η ΤΟ YPT ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ LIDL

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου