Προς το περιεχόμενο

Δυο μικρα αστερια...


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα..Μια μικρη μπαλαντα,που εχω γραψει για τα δυο πιο κοντινα σε μενα προσωπα,τα παιδια μου δηλαδη...και στα δυο σολο,παιζω πρωτος,και ακολουθει ο γιος μου(15 χρονων).Πολυ κακη παραγωγη αληθεια,αλλα προς το παρον απλως γραφω τις ιδεες μου..ευχαριστω για τα σχολια σας,θετικα και αρνητικα,ευπροσδεκτα...

dio_mikra_asteria.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου ....υπαρχει μεγαλυτερη χαρα-ευλογια ...απο το να παιζεις με τα παιδια σου μουσκιη?για εμενα ειναι ονειρο ζωης......να κανω τουλαχιστον ενα γιο να παιζει μαζι μου και σε μερικα χρονια να με ξεφτιλιζει για πλακα :P......το κομματι ειναι παρα πολυ καλο.....

 

και ο μεγαλος ειναι ταλεντακι.....ωραιος ;)

ΜΠΡΑΒΟ απο εμενα για ολα( εμενα με συγκινησες και το εννοω)........εχεις κανει αυτο που θα ηθελα να κανω εγω...... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ωραίο κομμάτι και μου έδωσε ιδέες (δεν είσαι ο μόνος με παιδιά! ;))

 

Για παραγωγή, κλπ, δε θα μιλήσω καθόλου αφού είναι μάλλον αρκετά προχείρα τα πράγματα, αλλά δε με νοιάζει κι όλας. Το είπες και μόνος σου.

 

Chord progression, αρμονίες, μελωδία, 2ες κλπ, όλα πολύ πολύ ωραία. (εκεί όπου ΕΧΕΙ πέσει δουλειά). Στίχους δε παρακολουθώ, άρα δε μπορώ να μιλήσω...

 

Πολυ πολυ πολύ ωραία, και σε ευχαριστω(ουμε) που μοιράστηκες μαζί μας αυτό το κομμάτι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο !!! και σε εσενα και στο παιδι. Μου αρεσε οσο και το αλλο κλιπακι.

(Εμενα ειναι ακομα πιτσιρικια το μονο που κανουν με την κιθαρα ειναι ξιφομαχιες !!! ;D ;D)

 

Αν εχεις ορεξη πες με τι εξοπλισμο γραφεις μηπως κανεις καμια αλλαγη (φτηνη !! ;D)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Από τα καλύτερα σε μουσική έμπενυση, διάθεση κομμάτια σου, ο "μεγάλος" απίθανος.. Πάντα θα το έχω στα top5 από τα δικά σου κομμάτια! Μπράβο gemini!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ ωραια στιγμη...μαγικη πραγματικα!!!!

 

ο "μεγαλος" ειναι πολλα υποσχομενος!Ενα πραγμα δε καταλαβα μονο....αναπνοη ειναι αυτο που ακουγεται απο κατω ή ροχαλιζει κανενας εκει διπλα?μετα το 2ο λεπτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ ωραια στιγμη...μαγικη πραγματικα!!!!

 

ο "μεγαλος" ειναι πολλα υποσχομενος!Ενα πραγμα δε καταλαβα μονο....αναπνοη ειναι αυτο που ακουγεται απο κατω ή ροχαλιζει κανενας εκει διπλα?μετα το 2ο λεπτο...

;D ;D ;DΑν υπηρχε καποιος να ροχαλιζει,την ωρα που εκανα ηχογραφηση,θα χρησιμοποιουσα το γνωστο μαξιλαρι σιγαστηρα ;D..Αρα, η ακους τον θορυβο απο το κομπιουτερ,η εμενα,που οταν παιζω συχνα πυκνα ξεχνιεμαι και ανασαινω βαρια(εχω κρεατακια γαρ.. ;D ;D)Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου,φιλε solega.. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου