Προς το περιεχόμενο

autumn leaves by blue


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εύγε blue,μου άρεσε αρκετα........φαντασου εκανες τοσο κοπο και είναι μονο 1:50 !! αυτα εχουν οι κιθαρες  !!! την επομενη φορα παιξε κανα 20 λεπτο να σε ευχαριστηθουμε περισσότερο !!! ;D Πλακα κάνω το εχω βαλω και παιζει με repeat στον player και είναι μια χαρα !!!

Μπραβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue, είσαι πολύ γλυκό παιδί.... ;D

 

Μου αρέσει που peakάρει σε μερικά σημεία και θυμίζει βελόνα που διαβάζει βινύλιο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύη το μπάσο είναι με comping και ειναι μετρονομημένο (δλδ αν κατι ειναι σωστα παιγμενο, πρεπει να ειναι αυτο).

Παρατηρω εκ των υστέρων οτι το "σολο" δεν παταει καλα στο μετρο και δεν εχει groove συνεχως (σιγα που θα ειχε) και μπορει να σε μπερδευει αυτο (ή μπορει να ειναι χαλια όλο και να μην το ακουω εγω).

Ω δεν κατάλαβες μια χαρά είναι το μπάσο, καθόμουν εγώ να ψειρίσω και μετά που είδα τη γλύκα δαγκώθηκα ;)

 

Δηλαδή πχ, έβαλες στο BIAB έγραψες το μπάσο και μετά το κράτησες ξεχωριστά και έγραψες από πάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατο και δεν είναι φορτωμένο με αποπροσανατολιστικές σάλτσες.

Ένας τύπος που παίζει καλή κιθάρα, απλά τα πράματα :)

Blue, είσαι πολύ γλυκό παιδί.... ;D

Μη λές τέτοια, θα πεταχτεί ο 79 και θα ρωτάει για τρίχες ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νεος στρωθηκε βλεπω..Το επομενο βημα ειναι να swingάρεις κ χωρις τον μετρονομο κ να το κρατας.

 

Παντως "τραβαει" αρκετα πειστικα η μπασογραμμη.

 

Χθες σχολιαζαμε, με τον φιλο που παιζω, οτι (οι τζατζικιστες στο ελλαδισταν) πασχουμε απο τη "γκρουβα" κ "το σωστο τονισμα στις αρσεις".Το βλεπαμε σε λαιβ βιντεοσκοπιμενα απο γνωστους.

 

Τα βιντεα τα δικα μας που ειναι προσεγμενα στην γκρουβα κ οχι αρπακολε για την μεροκα ειχαν μπολικες δοσεις απο τα 2 παραπανω συστατικα.

 

Αν παει το background θα παει κ το σολο κ ο σολιστας κ τα λαθη του δεν θα φαινονται καν.

 

υ.γ. Αν παρω το υλικο θα στο στειλω κ κατ' ιδιαν για σχολιασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου