Προς το περιεχόμενο

Ποιόν mesa - boogie;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

& πολυ καλα κανεις,ετσι ειμαι σιγουρος οτι στην τελικη ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ χρηματων (μια και δεν υπαρχει τιποτα το χειροτερο για την τσεπη σου απο την συνεχη ..αλλαγη.... μηχανησματων :lol: )

το ιδιο αλλωστε εχω κανει και εγω με τους ενισχυτες μου & δεν ασχολουμαι πλεον... :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μελετησα ολες τις κριτικες απο το harmony central για το συγκεκριμενο μοντελο και ειδα πολυ καλα πραγματα.

απο βρωμα δεν το συζητω αλλα απο καθαρα ειδα οτι πλησιαζει παρα πολυ τους fender.ελπιζω να ισχυει αυτο.

em.icon.cool.png

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει.Ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ στα καθαρα απο ΟΛΟΥΣ τους Fender!(τουλαχιστον απο τους καινουργιους που κυκλοφορουν αυτην τη στιγμη) :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο .1100 σε μετρητα μου τον αφηνει

στον θωμα εχει 990!!να μου πεις μικρη διαφορα αλλα οχι και τοσο,110 ευρω δεν ειναι και λιγα,με την διαφορα θα παρεις και ενα ebow :D

παντος ψαξου και για μεταχειρισμενα.

εγω τον πηρα μεταχειρισμενο αλλα ειχε παιξει καμια 10αρια φορες (εξερετικη κατασταση) και τον πηρα μονο 600 ευρω (engl screamer)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο .1100 σε μετρητα μου τον αφηνει

στον θωμα εχει 990!!να μου πεις μικρη διαφορα αλλα οχι και τοσο' date='110 ευρω δεν ειναι και λιγα,με την διαφορα θα παρεις και ενα ebow :D

παντος ψαξου και για μεταχειρισμενα.

εγω τον πηρα μεταχειρισμενο αλλα ειχε παιξει καμια 10αρια φορες (εξερετικη κατασταση) και τον πηρα μονο 600 ευρω (engl screamer)[/quote']

 

thanx man! αλλα μου φαινεται οτι θα χτυπησω κατακεφαλα τον lonestar , και θα τελειωσει το θεμα....

αφου οποιον και να παρω , το μυαλο μου στη mesa θα ναι παλι....το χωνεψα.....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι σημερα περασα απο το ταχυδρομειο της περιοχης μου και για κακη μου τυχη ειδα τον τροπο που ξεφορτωνουν τα δεματα.....em.icon.evil.pngem.icon.dissapprove.pngem.icon.angry.png!!!!

ηταν παρκαρισμενο το φορτηγακι πανω στο πεζοδρομιο , ανοιχτη η πλαγια συρομενη πορτα του ,και της αποθηκης των ελτα επισης....μεσα στο φορτηγακι 2 ατομα που πεταγαν στον αερα τα δεματα ,τα οποια μετα απο πτηση 2-3 μετρων , εσκαγαν στην κυριολεξια στον τοιχο της αποθηκης....κριμα , και ειχα σκοπο να τον παρω απο του θωμα , αλλα η μονη λυση ειναι να καβαλλησω το accent μου και να το φορτωσω ο ιδιος απο πατρα ,&η αν βρω καπου απο αθηνα....αλλα ποιος εχει boogie στην αθηνα?em.icon.blackeye.pngem.icon.question.png&

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρτον απο Θωμα...δεν θαχεις κανένα πρόβλημα....

εχω πάρει τουλάχιστον 7 παραγγελίες και ουτε μια δεν ειχε πρόβλημα....

ασε τους τυπάδες...εδώ να ψηθούν λιγάκι....τόσα χρόνια μας τον φοράγανε καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ενισχυτης δεν προκειται να σου ερθει με ταχυδρομειο αλλα με μεταφορικη οποτε ηρεμησε....(μονο τα δεματα μεχρι 20 κιλα στελνουν με ταχυδρομειο)

 

κανενας δεν "εχει" τη Boogie στην Αθηνα :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx man! αλλα μου φαινεται οτι θα χτυπησω κατακεφαλα τον lonestar ' date=' και θα τελειωσει το θεμα....

αφου οποιον και να παρω , το μυαλο μου στη mesa θα ναι παλι....το χωνεψα.....[/quote']

ο mesa ειναι κορυφη και αν θελεις αυτον τον ηχο (αλλοι δεν θελουν κατι τετοιο χωρις να τους πειραζει η τιμη)τοτε go for it!!!!

καλοπαιχτος :wink: 8)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου