Προς το περιεχόμενο

Επιλογή epiphone les paul


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μπορεις να διαθεσεις 500 ευρω ψαξε να βρεις καμια epiphone japan,εγω προσωπικα τους εμπιστευομαι τους κιτρινιαρηδες.Απ αυτον εχω ψωνισει 2 φορες,εχει καλα κομματια! http://shop.ebay.co.uk/ookini55/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=25  ...προσφατα πηρα μια του 1990,σε αψογη κατασταση πολυ ελαφρια με long tenon neck.

epi-std-035.jpg.9bd9fd7a128e04cd6f8241ba9408a75a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Υπερβολικά αφοριστική και εντελώς αβάσιμη άποψη.

 

Όταν όλες οι κινέζικες ( και κυκλοφορούν αρκετές ώστε να έχω διαμορφώσει άποψη) που έχω πιάσει είναι σκουπόξυλα σίγουρα δεν είναι αβάσιμο αυτό που γράφω.

 

Αν διαφωνείς διατύπωσε την προσωπική σου θέση/εμπειρία (άν έχεις) χωρίς να σχολιάζεις απλά τα γραφόμενα μου (το οποίο δεν προσφέρει από μόνο του τίποτα) με δυο αχαρακτήριστες αράδες. Άλλωστε ο καθένας μας μπορεί να έχει διαφορετικές εμπειρίες και όλες πιθανότατα θα προσφέρουν από μια συνιστώσα στον ενδιαφερομενο.

 

Από 'κει και πέρα με 250 ευρώ = 400 περίπου δολλάρια σίγουρα μπορεί κάποιος να φέρει μια μεταχερισμένη κορεάτικη epi. Eγώ αυτό προτείνω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει όλων των ειδών τις Epi, ανάμεσά τους και Elitist. Όλες (από Standard και πάνω) είχαν ένα συγκεκριμένο στάνταρ ποιότητας, και σε καμία περίπτωση δεν θα τις έλεγα "σκουπόξυλα". Δεν μπορώ να προτείνω κάποια όμως γιατί απλά ποτέ δεν έκανα συγκρίσεις με τη δέουσα μεγάλη προσοχή, επειδή δεν τις αντιμετώπισα σαν σοβαρό ενδεχόμενο αγοράς για μένα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου