Προς το περιεχόμενο

Μπα; Έκανε και ο kultura clip;


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο ρε παλήκαρε. Ωραίο phrasing και παιγμένο με ευαισθησία. Μου αρέσουν τα τελειώματα στις φράσεις σου. Λίιιιγο το βιμπράτο σου θέλει δουλειά. Αλλά εγώ πάλι δεν θα έβαζα πολύ βιμπράτο στο κομμάτι. Δεν πάει με τον μπακιτράκι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο μικρέ !!!

Βγάζεις τρίχες. Και μαύρες μάλιστα.

Θα το βρεις και το timing don't worry.

Πολύ καλός.

Εμένα μου άρεσε και το χάλι της ηχογράφησης. Μόλις τα κακομαθημένα αυτιά μου ξεπεράσουν το αρχικό σοκ το φαντάζονται σαν bootleg ηχογράφηση σε blues joint.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, δεν ήσουν καλός παντού, ήσουν όμως στο μεγαλύτερο μέρος, ειδικά στο 1.41 με το διπλό σήκωμα. Πολύ ωραίος ήχος.

Τη Παρασκευή κέρδισες Jam με τους 4.... ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εδώ με ακούτε με τη les paul, χαλαρή διάθεση, και το amplitube2... Καλή ακρόαση...

 

γμς :)

 

προς το παρόν αντιμετωπίζω τεχνικά προβλήματα με την τριαντάρα που έμπλεξα...

 

γμς :)

 

;D ;D ;D

 

Τρομερο παιξιμο, συμφωνω απολυτα με longshadow. Ο ηχος της κιθαρας σου σπερνει και νομιζω συμμετεχει πολυ σε αυτον το γεγονος οτι επελεξες να παιξεις με δαχτυλα. Ευγε :)

 

 

Κατι σχεδον ασχετο αλλα μιας και ξεκινησες τωρα με τις ηχογραφησεις : Οπως βρηκες τη ρυθμιση για να βγαινει στερεο το mixdown, καπου θα βρεις και ρυθμισεις για τη συμπιεση που θα κανεις στο mp3. Εχεις βαλει ενα wav 28Μb και 2 mp3 των 800kB ;D ;D . Δοκιμασε να βγαζεiς τα mp3 σε 160kbps και 44.1kHz 16bit stereo :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φιλέ k@tura!

Αν και δεν ηταν γληγορο το solarisma ηταν ευπεπτο με υπεροκγα κρεσεντο και με αισθησιακες βιμπρολες!!

Ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα παιξεις και πιο γληγορα!!!

Αν θες παντως, σου χαριζω την πενα μου!

 

Λες στο επομενο clip που θα ανεβασεις να πεσει ο server απο τα πολλα uploads?  ;D

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο κλιπ που θα ανεβάσω θα είναι με συμπαίκτη τον αλεκέλη, που είναι ΓΡΗΓΟΡΟΣ κιθαρίστας, άρα και καλός μουσικός (το ένα συνεπάγεται το άλλο)... ;D

 

Αν θες παντως, σου χαριζω την πενα μου!

 

Σφυράη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου