Προς το περιεχόμενο

Ο Έλληνας και το τσιγάρο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΜΑΧΑΙΡΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΝΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΧΡΟΝΟ. ΕΙΜΑΙ 238 ΚΙΛΑ ΑΠΟ 50. ΚΟΝΤΥΝΑ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΓΕΡΑΣΑ. ΞΥΠΝΑΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΑ ΜΩΡΟ. ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΛΙΓΑ ΣΚΑΛΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΠΡΙΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΘΛΙΒΕΡΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ. ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΠΙΑ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ ΚΙΘΑΡΩΝ. ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΥΛ.  ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΣΕΙ ΤΕΡΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΞΕΚΛΕΒΩ ΛΙΓΗ ΜΥΡΩΔΙΑ. ΚΑΙ ΑΠΟΧΟΡΟ ΚΙΟΛΑΣ.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 404
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πραγματικά χλίβομαι για την περίπτωσή σου evris...έχω NOS καπνό από τα discontinued "Άρωμα Παπαστράτος" σε φιάλες των 10 λίτρων. Στείλε πμ σε ποιό παγκάκι στην Ομόνοια βρίσκεσαι να στα στείλω με ΕΛΤΑ και όχι κούριερ.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά χλίβομαι για την περίπτωσή σου evris...έχω NOS καπνό από τα discontinued "Άρωμα Παπαστράτος" σε φιάλες των 10 λίτρων. Στείλε πμ σε ποιό παγκάκι στην Ομόνοια βρίσκεσαι να στα στείλω με ΕΛΤΑ και όχι κούριερ.

 

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΓΩ ΚΟΛΛΑΩ ΤΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΖΩΞΕΙΣ, ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΓΩ ΚΟΛΛΑΩ ΤΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΖΩΞΕΙΣ, ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ.

 

Ας βοηθήσωμεν όπως μπορούμε τον καημένο evris...

 

smoking.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίμαι 22 και καπνίζω απο τα 15. Καπνίζω ένα πακέτο την ημέρα. Στο noiz night ήπια

5 μπύρες και κάπνισα 10 τσιγάρα. Κατά την παρακολούθηση αυτού του thread ήπια

2 φλυτζάνια καφέ και κάπνισα 6 τσιγάρα. Μήπως φέρετε και εσείς κάποιο μερίδιο

ευθύνης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως φέρετε και εσείς κάποιο μερίδιο

ευθύνης?

to Noiz είναι επικίνδυνο και για την υγεία και για την τσέπη μας...ξέρεις τι λεφτά έχω χαλάσει από τότε που τους γνώρισα?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ν τουτο ρε Sats? Ειμαι καφρος και δεν ξερω :)

Ηλεκτρονικό τσιγάρο που χρησημοποιείτε απο αυτούς που θέλουν να καπνίζουν σε χώρους μη καπνιστών (και όχι μόνο, δημόσιες υπηρεσίες, κλειστούς δημόσιους χώρους, ακόμα και αεροπλάνα) αφού ο καπνός του δεν έχει καμία βλαβερή ουσία.

Γι'αυτόν που το καπνίζει περιέχει μόνο νικοτίνη στην ποσότητα που αυτός επιθυμεί (ανάλογα το φίλτρο) και επίσης χρησημοιποιείτε σταδιακά και μόνο όταν αυτός θέλει να πάρει μία "τζούρα", αφού είναι ηλεκτρονικό και ενεργοποιείτε μόνο όταν ρουφάς.

Για την αιθητική του είναι άψογη, πανομοιότυπο με ένα κανονικό τσιγάρο και μάλιστα ανάβει μπροστά όταν ρουφάς.

 

Για όσους ενδιαφέρονται, πωλείται σε φαρμακία, μαγαζία με είδη καπνιστών και έχω βρεί και ένα Ελληνικό site http://www.nobacco.gr/

e-cigarette_vaporizer.gif

chinavasion-CVSBP-5800-2-fc_270x270.jpg

 

σ.σ: Το κόστος αγοράς παίζει απο 65-110€ και τα φίλτρα του στοιχίζουν λιγότερο απο το κανονικό τσιγάρο σε ποσοστό μέχρι και 60% Υγεία & Οικονομία.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ας μην ξεχνάμε οτι υπάρχει και το e-cigarete που έχει πολλά καλά και σύντομα θα αρχίσω να το χρησημοποιώ για πάρα πολλούς λόγους.

Εγώ θα περιμένω να βγάλει η Apple το i-Cigarette.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα περιμένω να βγάλει η Apple το i-Cigarette.

Δεν νομίζω να αργήσει.

Προς το παρόν μπορούν αρκεστούν οι Apple Fun στο Apple Flavor ;D ;D

http://www.notobac.com/apple-elite-disposable-electronic-cigarette-in-apple-flavour-e-cig-pr-7.html

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου