Προς το περιεχόμενο

www.freevst.net


vangelisorfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους μετά από πάαααρα πολύ καιρό τελείωσα το freevst.net.

 

Επειδή ψάχνοντας στο Internet έβρiσκα μία πληθώρα από free vsts για τα οποία δε μπορούσα να μαντέψω τον ήχο τους από τα specs που διάβαζα και έτρωγα πολύ χρόνο να τα κατεβάσω, και να τα δοκιμάσω να δω αν μου κάνουν, σκέφτηκα να φτιάξω ένα site στο οποίο έχω μαζέψει τα καλύτερα (κατ' εμέ πάντα) δωρεάν VST instruments και plugins.

 

Επίσης έχω φτιάξει βιντεάκια για το καθένα με τις "γρήγορες" δοκιμές μου, ώστε να μπορεί εύκολα ο καθένας να έχει μία πρώτη εικόνα!

 

Το site είναι ακόμη σε beta version και ίσως βρείτε μπόλικα λαθάκια (άλλωστε δεν είμαι και επαγγελματίας web designer!)

 

Anyway,

 

Μπείτε, δείτε, ακούστε, κατεβάστε και πείτε μου αν σας άρεσε, αν εντοπίσατε κάτι που δε δουλεύει σωστά και βέβαια προτάσεις για βελτίωση!!

 

www.freevst.net

 

 

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοναδικά όμορφο site!! :o :o :o

Ειλικρινά δεν είχα ποτέ υπ'όψιν μου κάτι τέτοιο, ούτε ότι θα μπορούσε ποτέ να υπάρξει κάτι τόσο καλά φτιαγμένο και δουλεμένο...

 

Καταπληκτική δουλειά Βαγγέλη..!! 8)

Καλές επισκέψεις να έχεις.. 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Βαγγέλη πολύ καλή προσπάθεια και εξαιρετική η ιδέα για video reviews.

Απλά δύο προτάσεις.

α) Μήπως θα ήταν καλύτερη ιδέα να ανεβάσεις τα βίντεο σε κάποιο εξωτερικό site πχ youtube γιατί, τουλάχιστον στο δικό μου υπολογιστή καθυστερούν αρκετά να ανοίξουν (ασε που σου τρώνε και bandwidth από το site)

β) Ένα από τα λινκς για download δεν δούλευε και επειδή, αφού αναφερόμαστε σε freeware, κάποια άλλα ίσως πέσουν στο μέλλον, μήπως να ανεβάσεις mirrors για όλα στη σελίδα σου;

 

Και παλι συγχαρητήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

β) Ένα από τα λινκς για download δεν δούλευε και επειδή, αφού αναφερόμαστε σε freeware, κάποια άλλα ίσως πέσουν στο μέλλον, μήπως να ανεβάσεις mirrors για όλα στη σελίδα σου;

Συνήθως αυτό θα ήθελε άδεια απο τον δημιουργό (εξαρτάται όμως απο το license agreement). επειδή είναι free δε σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις hosting...

 

(λέω τώρα).

 

Όταν μπω στη σελίδα, που είναι εξαιρετική ιδέα, θα σχολιάσω περαιτέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο στα αλήθεια! Και καλός ο τρόπος οργάνωσης. Είναι λίγα όμως για αρχή.. Βέβαια εξίσου λίγα είναι και τα best free vst που κυκλοφορούν :-) Κατέβασα ήδη το PQN COOLY!!

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου