Προς το περιεχόμενο

Jam pedals στο θωμα


torque

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.thomann.de/gr/jam_pedals.html

 

Ριχνοντας μια ματια στο γνωστο ιντερνετικο καταστημα επεσα πανω στα γνωστα εγχωρια πεταλια του jam! Συγχαρητηρια για το ανοιγμα στην ευρωπαικη αγορα, πιστευω πως ειναι σημαντικο βημα οταν πωλουνται πλεον και σε ενα μεγαλο online καταστημα της ταξης του θωμα.

 

(Πλεον θα τα παραγγελνουμε απο γερμανια για να ανεβαινουν και στο sales ranking!)

Ειμαι κρυφος θαυμαστης του SF!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα συγχαρητηρια μου στον Jam...είναι τρομερός τεχνίτης! Πραγματικά πολύ master στο είδος του!  :)  :) Έχω πολλά κορυφαία πεταλάκια του!!  ;D  Του αξίζει κάθε επιτυχία διότι δεν κάνει ψευτοφθηνιάρικες κατασκευές με χάλια υλικά όπως πολύ του είδους του!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβος ο Θωμας...ειμαστε αρκετα προνομιουχοι που μπορουμε να τα περνουμε απο εδω

x2 όχι μόνο γιατι είναι εξαιρετικος τεχνικός αλλα και γιατι είναι και ευγενέστατος και εξυπηρετικός.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

x2 όχι μόνο γιατι είναι εξαιρετικος τεχνικός αλλα και γιατι είναι και ευγενέστατος και εξυπηρετικός.

 

Συμφωνώ απόλυτα και επαυξάνω!  ;D  ;D  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγύηση ο Jam... The real thing, βελτιωμένο κι όλας σε πολλές περιπτώσεις. Από τότε που τα βελτίωσε και αισθητικά (ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΗ!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!) τα πεταλάκια φυσάνε!

 

Φυσικά δεν είναι φτηνά (και στού Θωμά ακόμη περισσότερο) αλλά δικαιολογημένα κατά μεγάλο μέρος γι' αυτά πού προσφέρει. Καλές δουλειές και στας Γερμανίας να τού ευχηθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγύηση ο Jam... The real thing, βελτιωμένο κι όλας σε πολλές περιπτώσεις. Από τότε που τα βελτίωσε και αισθητικά (ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΗ!!! ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!) τα πεταλάκια φυσάνε!

 

Φυσικά δεν είναι φτηνά (και στού Θωμά ακόμη περισσότερο) αλλά δικαιολογημένα κατά μεγάλο μέρος γι' αυτά πού προσφέρει. Καλές δουλειές και στας Γερμανίας να τού ευχηθούμε.

 

Φίλε μου αμα σκεφτείς ότι άλλες εταιρίες πλασάρουν τα πετάλια τους ως handmade και αμα τα ανοίξεις μεσα είναι σαν motherboard υπολογιστή.....τουλάχιστον ο Jam δεν το κάνει αυτο είναι πραγματικά handmade!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά συγχαρητήρια στον φίλτατο, και εις ανώτερα εύχομαι.

 

Ελπίζω να είναι η αρχή και για άλλους τεχνικούς στην Ελλάδα (που δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από ανίστοιχους του εξωτερικού) να διευρύνουν το αγοραστικό τους κοινό, γιατί το αξίζουν (πχ telegun)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx παίδες για το info...δεν ήξερα καν ότι υπάρχει τέτοιος Έλληνας κατασκευαστής. Έχω εντυπωσιαστεί πολύ από το αισθητικό κομμάτι του! Για το ηχητικό δεν έχω άποψη αλλά αν κρίνω από το μεράκι...

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου