Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα 3000 ευρώ ή...?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλάει και ο έβρις που πήρε τσάμπα υπερεπώνυμη κιθάρα. Αίσχος.

 

Το οτι ειμαι μαυραγοριτης δεν σημαινει οτι δεν ειμαι και λογικος σε θεωρητικο επιπεδο.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μα καλά , πόσοι από εδώ έχουν κιθάρες των 3000Ευρώ? Για πείτε επιχειρηματικά κόλπα να γίνουμε κι εμείς μεγιστάνες...

 

Σε πληροφορω καμποσοι. Αυτο ομως που ρωταω ειναι ποσοι απο εδω που εχουν μια τετοια κιθαρα, ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ (αυτο δηλαδη που ειναι το 76% στις ψηφους κιολας).

 

Δε χρειαζεται να εμφανιστουν ξερω γω 70 ατομα απο τους 100 που ψηφισαν. Θα μου αρκουσαν και 10 να απαντησουν επωνυμως και ειλικρινως οτι εχουν μια και ακριβη και τιποτα αλλο και θα κλονιζοταν ολη μου η κοσμοθεωρια περι GAS ...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, ξέρετε κανέναν που πήρε ποτέ, day 1, μία καλή και ακριβή κιθάρα και έμεινε σε αυτή (και ασχολείται βέβαια με το άθλημα);

Οποιος εχει λοιπον ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ οπως λεει η ψηφοφορια ας μας το πει, αν θελει, επωνυμως (δεν ειναι και κανα φοβερο προσωπικο δεδομενο). Εγω απο τους γνωστους μου δεν ξερω κανεναν τετοιο, αλλα με 70% * στο νοιζ να απαντανε οτι αυτο ειναι η επιλογη τους, ολο και καποιον θα μαθω.

Τα ίδια λέμε.

 

Μα καλά , πόσοι από εδώ έχουν κιθάρες των 3000Ευρώ? Για πείτε επιχειρηματικά κόλπα να γίνουμε κι εμείς μεγιστάνες...

To κακό είναι όταν τις αγοράζουν άνθρωποι που δεν είναι καν εύποροι. Ούτε μουσικοί.

 

 

Για να λέμε του στραβού το δίκιο, εγώ ξέρω κάποιον που έχει μία μόνο κιθάρα εδώ μέσα.

Ο Distortion είναι μόνο με την Strat std του εδώ και αρκετό καιρό. Αλλά είναι η 4η αγορά του. Και από όσο ξέρω, δεν θα τον χάλαγε κα μία με δύο humbuckers.

Αλλά παραμένει με μία

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μονο μια στρατ std εχω.! Αν την πιανεται για ακριβη!!

 

Αν ειναι σε απολυτες τιμες πιο κοντα στα 3000 απο οτι στα 300 ναι.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πληροφορω καμποσοι. Αυτο ομως που ρωταω ειναι ποσοι απο εδω που εχουν μια τετοια κιθαρα, ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΙΘΑΡΑ (αυτο δηλαδη που ειναι το 76% στις ψηφους κιολας)

 

Mα το ερώτημα είναι τι προτιμάτε, όχι τι έχετε.

Είναι σαν να ρωτάς, προτιμάς πέντε κοκκινομάλες ή μία ξανθιά? Κάποιος θα απαντήσει π.χ μια ξανθιά κι' ας είναι ανέραστος τα τρία τελευταία χρόνια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

το θεμα για μενα ειναι οτι οταν παρεις την πρωτη ΠΟΛΥ καλη κιθαρα, τοτε ο πηχυς  ανεβαινει και οι απαιτησεις σου απο τα οργανα αλλαζουν.. οποτε αν χρειαζεσαι περισσοτερα απο ενα (συνηθες φαινομενο... ;D), την πατησες... (απο οικονομικης αποψεως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου