Προς το περιεχόμενο

64 & 32 Bit OS θέμα RAM


Odysseus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαγορεύεται κάθε κουβέντα περί πειρατικών και ποστάρισμα links για κατέβασμα τέτοιου υλικού. Κάθε τέτοια αναφορά στο εξής, θα σβήνεται αυτόματα και θα συνοδεύεται από μείωση στο Κάρμα (υπενθυμίζω ότι στο -5 πέφτει ολιγοήμερο ban).

 

Το καταλάβαμε ή να το κάνουμε και αφίσα μπας και νιώσουν κάποιοι που έχουν ποστάρει link για σπασμένο Cubase και Νuendo 3 φορές σερί;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλα τι προβλημα εχεις?Το site που ποσταρα δεν εχει κανενα λινκ για κανενα σπασμενο cubase και Nuendo.Τι παιζει τωρα δηλαδη ?δεν μπορουμε να συζηταμε για σελιδες που αναφερουν (απλα αναφερουν) σπασμενο λογισμικο?

Τι ειναι?Ο βολντεμορτ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τι προβλημα εχεις?Το site που ποσταρα δεν εχει κανενα λινκ για κανενα σπασμενο cubase και Nuendo.Τι παιζει τωρα δηλαδη ?δεν μπορουμε να συζηταμε για σελιδες που αναφερουν (απλα αναφερουν) σπασμενο λογισμικο?

ΟΧΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ! Και δεν θα κάτσουμε να το συζητήσουμε γιατί δεν υπάρχει τίποτα προς συζήτηση, είναι εντελώς απλά τα πράγματα. Καμία κουβέντα, αναφορά ή παραπομπή για πειρατικά, τί πιο ξεκάθαρο;

 

Κοιτα τον ρε μου μειωσε και το καρμα.χαχα.Αν ειναι δυνατον.Εγω φταιω που παω να βοηθησω

No need για τέτοιες βοήθειες, ευχαριστούμε. Και να διαβάζουμε κανέναν κανόνα πριν ποστάρουμε please, αυτό βοηθάει ακόμα περισσότερο.

 

 

Υ.Γ. Ζητώ συγγνώμη αν το ύφος μου φαίνεται αυστηρό. Όταν όμως έχουμε να κάνουμε με απλή τήρηση κανονισμών, προτιμώ να αντιμετωπίζω τα πράγματα πιο σοβαρά γιατί δεν υπάρχει άλλος τρόπος που να λειτουργεί για τέτοια θέματα.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Σχετικα λοιπον με το Cubase στα 64 bit:δουλευουν ολα μια χαρα αν εχεις το cubase 5 και τα plugins και ολα.Απλα μια μικρη σημειωση.Εγω εχω μια version που "δεν υπαρχει στην αγορα" οποτε δεν ξερω αν θα δουλευει στην "KANONIKH"

 

ΣΟΥ κανει αυτο φιλε Modulator?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geomic εσφαλμένα θεωρείς οτι το φόρουμ επιβάλλει πουριτανία.

 

Έχει γραφτεί πολλές φορές και σε πολλά μέρη εκτός απ΄τους κανονισμούς οτι είναι θέμα νομικής ευθύνης του administrator του site.

 

Ας κλείσει το θέμα εδώ λοιπόν και μη συνεχίσει με αυτόν τον δυσάρεστο τρόπο  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οκ.

Αλλα Ας μου υποδειξει καποιος πως να περιγραψω σε καποιον που αναζητα λυση σε ενα προβλημα την αμεσα συνδεομενη δικη μου λυση.Αν το σωστο που πρεπει να κανει κανείς ειναι να μην βοηθησει, δεν ξεφευγει λιγο απο το γενικο concept του φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οκ.

Αλλα Ας μου υποδειξει καποιος πως να περιγραψω σε καποιον που αναζητα λυση σε ενα προβλημα την αμεσα συνδεομενη δικη μου λυση

Aν η απάντησή σου, παραβαίνει τους κανόνες του forum, και θέλεις πολύ να τον βοηθήσεις, υπάρχουν και τα pm.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συμφωνω οκ.

Αλλα Ας μου υποδειξει καποιος πως να περιγραψω σε καποιον που αναζητα λυση σε ενα προβλημα την αμεσα συνδεομενη δικη μου λυση.Αν το σωστο που πρεπει να κανει κανείς ειναι να μην βοηθησει, δεν ξεφευγει λιγο απο το γενικο concept του φορουμ?

Μα γιατί, αν και δεν προτείνεις άμεσα κάτι, με αυτό που λές αναφέρεις "ντάξει... κατέβασε το παράνομα και είσαι εντάξει" (σχεδόν κατα λέξη). Το λινκ που πόσταρες, πράγματι δεν είχα κάτι, απ'ότι κοίταξα.

 

Πέρα από το νομικό σημείο, όπου υπάρχει πρόβλημα, πολύ απλά (άρα και από τους κανόνες του φόρουμ μόκο), αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι πρόβλημα υπάρχει με τα πειρατικά, τότε πες μου να σου το εξηγήσω, μέσω ΠΜ, ή κι εδώ (δεν έχω πρόβλημα να "κάνω κύρηγμα" και στα φανερά!  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις λαθος στο πρωτο κομματι σου.

Η ερωτηση ηταν αν εχει δοκιμασει κανεις το νουεντο και το cubase σε 64μπιτο συστημα.και εγω απλα ειπα

αυτο δουλευει σε μενα.η εναλλακτικα εγω εκανα αυτο και ειμαι ενταξει.

"το κανε αυτο και θα εισαι ενταξει" ομως ειναι στο χερι σου

 

Σχετικα με το νομικο κομματι την τελευταια φορα που κοιταξα ηταν μεχρι TWO level limited linking.Δηλαδη το πειρατικο περιεχομενο δεν ειναι στο νοιζ ουτε στο σιτε το οποιο λινκαρω.ουτε το αλλο σιτε λινκαρει πουθενα ΜΕ παρανομο περιεχομενο.Παρολα αυτα επειδη καταλαβα το concept του νοιζ( οπως βλεπετε εχω 10 ποστς που σημαινει οτι ειμαι ολοφρεσκος) τα πραγματα γινονται αναλογα με εναν τηρουμενο κατα γραμμα κωδικα ο οποιος υπαγορευει να μην κανουμε ποστ λινκς απο σιτε που πιθανον να εχουν καποιο πειρατικο λινκ.Δεν ηρθα φυσικα γι αυτο , ουτε ειμαι σε θεση να αμφισβητησω οτιδηποτε (παρακαλω να μην ακολουθησει κομεντ του στυλ: ποιος εισαι εσυ που θα αμφισβητησεις κτλ).

 

Την προηγουμενη βδομαδα ποσταρα το ιδιο θεμα σε καινουριο τοπικ. Μου το σβησανε(δικαιως συμφωνα με τους ορους) και ελαβα 1 πμ και 6 mails σχετικα με το που θα βρει κανεις τη λυση Οποτε θεωρησα χρησιμο και απαντησα σε ενα φιλο.

 

Συγχωρεστε με που παραβιασα τους κανονες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου