Προς το περιεχόμενο

(D.I.Y. ) custom MKM guitar


mkm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως δεν ξέρω αν φταίει το όλο tele setup αλλά η κιθάρα είναι πολύ πιο μαλακή και άνετη με αυτό το setup

 

Για μαγνήτη δεν ξέρω τι να βάλω αφού αυτόν πρέπει κάποια στιγμή να τον επιστρέψω.

 

Μάλλον για αυτόν θα πάω μιας και θέλω να έχει μεγαλύτερο output απο τον neck

http://www.lollarguitars.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=LGP&Product_Code=218&Category_Code=telecaster-pickups

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τρέλλα....Το μπασο ειναι πολυ μπροστα, γουστάρω!!

 

Μπράβο σου.Τουλαχιστον διασκεδαζεις κ μαθαινεις και διαφορα πραματα με την τριβη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο φιλε,πραγματικα μπραβο,τι να πω......συγχαρητηρια!!!!Πολυ ωραια κιθαρα κ πραγματικα καλογουστη!Τα λογια απο μενα περριτα,μιας και χαιρεσαι ο ιδιος το αποτελεσμα,που στην τελικη αυτο μετραει!!!

Να παραγγειλω μπορω???Μια κλασσικη superstrat για μενα,μα full pozeria ομως και τα βρισκουμε στην τιμη πιστευω ;) ;D ;D ;D

Fight for Freedom, Fight for RAMBO!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ ΠΟΛΥ για τα σχόλια... :) :) :)

 

Τρέλλα....Το μπασο ειναι πολυ μπροστα, γουστάρω!!

 

το περίεργο ανάγλυφο του μπάσου το έκανα εκτός από λόγους αισθητικής και για να παίξει το ρόλο και του thumb rest

 

Superstrat,,,,,,ετοιμάζω μία αλλά θα ξεκινήσω μάλλον απο Σεπτέμβρη....... ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου