Προς το περιεχόμενο

Πως φαντάζεστε τους noiz posters?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εεεεεεεεεεε, κατάστηθα το πέυχες..!!! ;D

 

"αυτός που κινεί την αιδώ" ==> κίναιδος

 

Και όσον αφορά στον κ. Manga, να έχετε υπόψη σας ότι τον έχω πετύχει με στολή στην Ευελπίδων...Και με αστεράκια στις επωμίδες.

Το νου σας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@vthomas:

Ναι ναι α μπράβο, ύστερα ,ακούς, μόλις είπανε, είπανε κοιτάξτε αυτοί ότι ότι ότι

όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι ε και μεις ύστερα είπαμε εντάξει θέλουμε εε δε θέλουμε κι εμείς και αυτοί ύστερα, μετά εμείς αφού είπαμε έιπαμε αυτό που θέλουμε άμα δε θέλουμε και μείς το αλλάξαμε και λέμε εντάξει δεν, ούτε και μεις θέλουμε μετά είπαν αυτοί πάλι ότι , ξέρετε εμείς λέει θέλουμε να γίνει ε εμείς όμως μετά δε δεχτήκαμε μετά από όλα αυτά και είπαμε να γίνει όποτε το κάνει να τους ορίσει η ΕΠΑΕ.

 

Αυτό Ακριβώς.Τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριλατρε πες μου μονο οτι εκατσες σοβαρα και εκανες transcribe τα λεγομενα του θεου προεδρου και θα εισαι το ινδαλμα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Χαριλατρε πες μου μονο οτι εκατσες σοβαρα και εκανες transcribe ....

 

 

Το έχουν κάνει ένα σωρό άλλοι.  ;D

 

 

Ασχετο....κατάλαβε κανείς τι εννοεί ο vthomas?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ασχετο....κατάλαβε κανείς τι εννοεί ο vthomas?  ;D

Κάτι τέτοιο

Hetalia___China_PLA_Uniform_by_koneko_desu.png

κυκλοφορούσε στην Ευελπίδων, ίσως;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο....κατάλαβε κανείς τι εννοεί ο vthomas?  ;D

 

Και όσον αφορά στον κ. Manga, να έχετε υπόψη σας ότι τον έχω πετύχει με στολή στην Ευελπίδων...Και με αστεράκια στις επωμίδες.

Το νου σας!!!

 

Όχι ρε φίλε... Αυτός είναι ένας κλασσικός τυπάς που τριγυρνάει Θησείο, Μοναστηράκι.. Αν πας να πάρεις τον ηλεκτρικό κατά τις 11.30 θα τον πετύχεις στάνταρ!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

(στα νιάτα του, πριν μεγαλώσει πολύ το μαλλί που τώρα πετάει δεξιά και αριστερά κολλημένο με ζελέ!!!αν δεν είναι αυτός του μοιάζει τρελλά!!!!)

 

Α δεν παίζει να ναι αυτός, αλλά ξέρω ποιον λες. Το manga nerd.

 

Ξερω ποιον λες!! Αλλα δεν ειναι αυτος. Παρεπιμτωντος αυτος που λες δεν ειναι αυτο που φαινεται.. εχε το κατα νου!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν είδα κάπου στην γωνία μεταξύ Παιδικής Χαράς και Νόιζ Μποξ.

 

detective.jpg

 

Ήταν στημένος από ώρα, και είχε γίνει ένα με τις σκιές. Ο καπνός από το τσιγάρο του και οι υδρατμοί από την παγωμένη του ανάσα χανόντουσαν μες στο ημίφως της πυκνής ομίχλης. Αν και δεν μπορούσα να διακρίνω τα μάτια του, θα έπαιρνα όρκο πως ήταν καρφωμένα επάνω μου. Άραγε κυνηγούσαμε την ίδια χίμαιρα? Ένιωθα ακόμη τη ζέστη και τη μεθυστική μυρωδιά από το κορμί της Λάουρα επάνω στο δικό μου, αλλά καταλάβαινα πως έπαιζε διπλό παιχνίδι. Τα κερασμένα σκέτα Jameson από τον Vi Thomas ("everybody calls me Vi, man") σε εκείνη την ποντικότρυπά του που αποκαλεί "μπαρ" μου είχαν θολώσει για λίγο τις υποψίες, αλλά αυτές γυρνούσαν συνεχώς στο μυαλό μου.

 

Άραγε φορούσε τις ίδιες κατακόκκινες ψηλοτάκουνες γόβες όταν του σερβίριζε το ίδιο παραμύθι; Μanga... Είμαι σίγουρος πως κι εσύ ξέρεις πως είναι ένα παλιοθήλυκο, αλλά αυτά τα γαλαζοπράσινα μάτια σε κάνουν να το ξεχνάς πιο γρήγορα κι από τίγρη που κατασπαράζει το θύμα της. Η υπόθεση μου βρωμούσε από χιλιόμετρα, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή. Έπρεπε να παίξω κι εγώ, να γίνω κι εγώ ένα πιόνι. Αλλά αυτή τη φορά με τους δικούς μου όρους...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου