Προς το περιεχόμενο

Μερικα clips από μένα


itasoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ενδιαφέροντα τα modifications που έκανες στις epiphones σου, τώρα τα διάβασα, πέρα από την οφθαλμοφανή αλλαγή μαγνητών, έπρεπε να τα διαβάσω πριν σε ρωτήσω.. ;D

 

Εγώ δεν έχω παίξει ακόμα με epihone, έχω και εγώ μια στούντιο του '96 και πριν λίγες μέρες παρήγγειλα μια epiphone lp custom (aplomene traxana, και εσύ συμμετείχες σε αυτή τη συζήτηση (τι κιθάρα να πάρω στον μικρό?400-500e), τελικά αυτήν διαλέξαμε  :)) και ανυπομονώ να τις συγκρίνω, δεν νομίζω να χρειάζεται αλλαγές γιατί, αν κατάλαβα καλά έχει alnico humpuckers (όπως η studio  ;) ) και Γκρόβερ κλειδιά φοράει ήδη!

 

Παρότι είμαι πολύ του brand στο headstock όσον αφορά τις κιθάρες, έχω ακούσει τόσο καλά λόγια για τις epi...η σύγριση στους δέκτες σας...λείαν συντόμως!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σε κοβω γνωστη του θεματος μπορεις να μου πεις μια γνωμη για την epi std plus HCS? σορρυ για το οφ τοπικ απλα διασταυρω αποψεις.. επισης εμφανισιακα ειναι με την plain top τη δικη σου γιατι αλλιως τη δειχνει σε ενα σαιτ αλλιως σε αλλο ??? σοππυ και παλι για το ακοιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη σε κοβω γνωστη του θεματος μπορεις να μου πεις μια γνωμη για την epi std plus HCS? σορρυ για το οφ τοπικ απλα διασταυρω αποψεις.. επισης εμφανισιακα ειναι με την plain top τη δικη σου γιατι αλλιως τη δειχνει σε ενα σαιτ αλλιως σε αλλο ??? σοππυ και παλι για το ακοιρο

 

οντως, βγηκαμε off. συμβουλη, ποτε μην παραγγελνεις κιθαρα απο site. Πρωτα την δοκιμαζουμε σε μαγαζι και μετα την αγοραζουμε. Δεν σημαινει οτι μια εταιρεια που βγαζει καλες κιθαρες δεν μπορει να βγαλει και μερικες πατατες. Μια χαρα ειναι η plus. Οι φωτο διαφερουν. Ανοιξε αλλο θεμα να σου πω εκει οτι θες. Χαιρετω για την ωρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλο ενα απο μενα... θα επανερθω μετα τις γιορτες με Alice Cooper - Poison (ελπιζω σε ενα πολυ μα παρα πολυ καλο cover). Καλες Γιορτες σε ολους και να περασετε καλα!

 

http://www.youtube.com/watch?v=1JLxRzmVkYk

 

οριστε και ενα μικρο βιντεο που δειχνει με τι παιζω (επειδη καποιοι το ζητησαν)

 

http://www.youtube.com/watch?v=Sb6556MtwrE

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

αλλο ενα βιντεακι απο εμενα αλλα οχι ακριβως. Ειναι ενα απο τα τραγουδια μου που εγραψα το 2006 για το ντεμο μου "Ενα κενο γεματο σκεψεις" και το οποιο για πρωτη φορα το δινω στο ευρυ κοινο μιας και μεχρι τωρα μονο παραγωγοι απο δισκογραφικες το ειχαν ακουσει με αρκετο ενδιαφερον αλλα χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα.

 

Ο τιτλος... "Φωτια στα συνορα της πολης", εμπνευσμενο απο μια ιδεα που τριγυριζε στο μυαλο μου σχετικα με τον κοσμο που εχει βαρεθει πλεον τα οσα αποφασιζουν για εμας καποιοι και που τελικα επαναστατει.

 

Περιμενω τα σχολια σας και εδω και στο youtube. Πιστευω οτι η στιγμη που σας εμφανιζω το συγκεκριμενο τραγουδι δεν θα μπορουσε να ειναι πιο καταλληλη αν λαβουμε υποψη και τα οσα ακουμε τις τελευταιες ημερες...peace!

 

http://www.youtube.com/watch?v=ft7p44YWFWk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου