Προς το περιεχόμενο

Απ: Μπορω να συνδεσω tonelab και nova system μαζι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχοντας ηδη ενα nova system  και θελοντας να αγορασω ενα univibe και ενα wah θα δωσω τουλαχιστον κανα 300 αρι οποτε σκεφτηκα να παρω την tonelab που οπως ακουγεται εχει καλα εφφε και να εχω και αλλες επιλογες...μ ενα σμπαρο δηλαδη...

 

πως θα συνδεσω την tonelab με το νοβα?

 

να το εχω σε ξεχωριστη λουπα με ενα loop switcher  που θα φευγει απ το νοβα η κατι αλλο? ευχαριστω...ελπιζω να μην φαει μετα πουλημα το νοβα...θα σας πω και συγκριτικα...

 

ps εχω το g switch της tc electronics και μου κανει περιεργα ειναι του κουτιου αλλα δεν ανεβαζει πολλες bank παρα μονο μια οσες φορες και να το πατησεις...να ναι λογω software ? εχω το τελευταιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τη στιγμη που εχεις ηδη μια πεταλιερα σεβαστων διαστασεων μου φαινεται καπως περιεργο να θελεις και μια 2η επισης σεβαστων διαστασεων για να χρησιμοποιησεις απο αυτην μονο δυο εφε. Γιατι οχι δυο standalone pedals ενα univibe και ενα wha?

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μεσω των ιδιων χρηματων που θα εδινα γι αυτα τα 2  πεταλια θα εχω και τα 2 αυτα εφφε που θελω και δεν ειναι μονο 2 γιατι το νοβα δεν μπορει να εχει στην ιδια μπανκα και chorus και vibrato ας πουμε οποτε θα με βολεψει και σε αυτο αλλα θ ανακαλυψω και καινουρια ηχοχρωματα που κανεναν δεν τον χαλασε να υπαρχουν... ;)

 

ασχετο αλλα πολλα φθηνα πεταλια που εχω δοκιμασει τελευταια τα σπανε...δεν ειναι τυχαιο που εχουν ηχογραφηθει στα 80s πολλα τραγουδια μ αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου