Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για Ηχογραφηση!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑι η Porche Cayenne είναι για κάποιους "εγκληματα" του ειδους, αλλά δεν πάνε όλοι να τη κλέψουν ή εάν το κάνουν δεν βγαίνουν να το δηλώνουν στο forum

 

Παρ'ολα αυτα. αν καποιος ειχε την ευκαιρια να την παρει τσαμπα δε θα λεγε και οχι ::)

 

Τελοσπαντων νομιζω οτι το θεμα εχει ξεφυγει λιγο απ'αυτο που ξεκινησε, οντως για να πω και την αληθεια λαθος μου, αλλα τους κανονες δεν τους εχω διαβασει, ευκαιρια ειναι, και συγγνωμη αλλα δεν ηξερα οτι δεν επιτρεπεται να "δηλωνουμε" τετοιου ειδους ενεργειες οπως το download..η παρανομο download!!

 

William Sats το ψαχνω και αυτο τωρα ευχαριστω πολυ που μου το εδωσες, αν και πολλα που γραφουν ως specs μου φαινονται κινεζικα γιατι με υπολογιστες και ηχογραφηση ποτε δεν ασχολιθηκα :P

 

Να στε καλα και παλι, και καλα Χριστουγεννα με τις οικογενειες σας ευχομαι σε ολους!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ'ολα αυτα. αν καποιος ειχε την ευκαιρια να την παρει τσαμπα δε θα λεγε και οχι ::)  

Βεβαίως, και αυτό λέγεται 30 ημέρες trial ;D ;D όπως και στα προγράμματα

Kαλά Χριστούγεννα και σε εσένα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως, και αυτό λέγεται 30 ημέρες trial ;D ;D όπως και στα προγράμματα

Kαλά Χριστούγεννα και σε εσένα.

 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολυ ωρεος ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για να σε βοηθήσω στις καινούργιες σου αναζητήσεις (ηχογραφήσεις), ψάξε ένα άρθρο του Nikodemos που συγκρίνει DAW. Θα δείς ότι τα δωρεάν έχουν τα ίδια αποτελέσματα με τα ακριβά. Εγώ, ας πούμε, λόγω Mac, γράφω με το δωρεάν Garageband, και δεν βλέπω το λόγο γιατί να πάω σε κάτι καλύτερο μέχρι τώρα.

Άλλωστε εμείς οι κιθαρίστες δεν θέλουμε και πολλά-πολλά ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρηκα το αρθρο και επαθα πλακα!!Ουσιαστικα δηλαδη, για μενα, τι εχω το Cubase για προγραμμα ηχογραφησης, τι εχω το Audacity ειναι το ιδιο!!Η εστω σχεδον το ιδιο!!Παντως τεραστια η διαφορα σε τιμη τα κανει λιγο απλησιαστα τα προγραμματα ειδικα αυτα της steinberg..

 

Άλλωστε εμείς οι κιθαρίστες δεν θέλουμε και πολλά-πολλά ;D ;D

 

Kαι οντως εγω απλα να ηχογραφω θελω οχι τιποτα φοβερα "μπλιμπλικια"!!Που και να τα χα δηλαδη μονο πονοκεφαλο θα μου φερνανε αφου δε ξερω πως να τα χρησιμοποιω :PΜια χαρα ειναι και το audacity, 7mb προγραμμα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου