Προς το περιεχόμενο

Waltz για πιανο και theremin (Αλεκοοο) - Neeq


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ευχαριστω και τους 2.

 

Loki εχω ανεβασει κι αλλα κατα καιρους, στην ιδια σελιδα πχ εχει ενα. Για αλλα, θα περιμενετε με τον καιρο ;D Ετσι κι αλλιως φρεσκα σας τα δινω, την ιδια μερα "επινοουνται", γραφονται και ανεβαινουν ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χευ!

ειμαι σε δωματιο που κοιμαται κοσμος και δεν εχω την δυνατοτητα να το ακουσω αυτη τη στιγμη, αλλα ειμαι ετοιμος να κλαψω!

αφ ενος γιατι ξερω πως παλι θα παιζεις παπαδες και θα με πιασουν τα κλαματα γιατι δεν ειμαι τοσο καλος μουσικος οσο θα ηθελα και αφ ετερου γιατι αυτον τον καιρο ηχογραφω ενα βαλσακι απο λα μινορε, με κιθαρα, τυμπανα,μπασο, ξυλοφωνο και εναν θερεμινοηχο με το καινουργιο μου συνθι (;D ;D)και δεν θα ναι τοσο καλο οσο το δικο σου και θα το παρατησω στη μεση...... :P :P :P :P :P

 

θα το ακουσω αυριο το πρωι φιλε νικο και θα επανελθω! ;D

 

πολυ ωραιο θα μπορουσε να ειναι ανετα soundtrack σε γαλλικη ταινια! ;D

μονο σε μενα εχει αρχισει να την δινει που για ολα τα βαλσακια μετα την αμελι και τον τιρσεν λενε πως θα ταν ωραια σαουντρακ σε γαλλικες ταινιες? :P

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μονο σε μενα εχει αρχισει να την δινει που για ολα τα βαλσακια μετα την αμελι και τον τιρσεν λενε πως θα ταν ωραια σαουντρακ σε γαλλικες ταινιες? :P

 

Αστοχη-ασκοπη μαζοποιηση της αποψης μου.

 

Οταν ανεβασεις και το δικο σου θα πω οτι ειναι καλο για soundtrack σε ελληνικη ταινια του 90!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστοχη-ασκοπη μαζοποιηση της αποψης μου.

μην το παιρνεις προσωπικα!!!

ειναι κατι που γενικα το ακουω, μιας και γραφω συχνα βαλσακια και ακουω και πολυ τετοιου τυπου μουσικη.......

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πιανιστικα μέρη μου θύμισαν κάπως Μερτενς.  ΜΠΡΑΒΟ!  Πολύ ωραία σύνθεση, που δυστυχώς την χαντακώνει κάπως η παραγωγή της...

Μπραβο Neeq!

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε οκ νταξει καταλαβα τι εννουσες αλλα εγω προσωπικα μισω το soundtrack της αμελι!

 

Δεν ειναι κακο παντως να θυμιζει σε καποια ατομα κατι, αλλωστε το οτι θα γραψουμε κατι για καποιο προσωπικο μας λογο δεν σημαινει οτι το ατομο που θα το ακουσει θα το ερμηνευσει με τον ιδιο τροπο :)

 

Ας μην ξεφυγουμε απο το θεμα και χαθει το νοημα  και το song.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω αμερικανικη για να εχει και πιο πολλά φραγκα ;D

 

Aλεξανδρε παρε το δικο μου αν θες, σε ΛΑ- είναι κι αυτο, ποιος θα καταλάβει τη διαφορα? Και ασε τις υπερβολές :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου