Προς το περιεχόμενο

Αν βάλω neck σε θέση bridge???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε kultura  εχω αλλαξει πανω απο .??... δεν εβαλα νουμερο πολλους μαγνητες ολων των κατασκευαστων σε φαση παραλληλα αναποδες φασεις ολα 30χρ εχουν περασει απο τοτε που επιασα κιθαρα και 25 που ασχολουμαι με τα ηλεκτρικα τους...ορθοδοξα παντα τα μοντελα εβαζα ...ποτε δεν ετυχε να το κανω αυτο το πειραμα..το εκανα σημερα και το συστηνω προς αποφυγη....καλη σας νυχτα..κουρδιζω και ετοιμος.. ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΠΟΤΕ Neck σε θεση Bridge...ΤΣΑΜΠΑ ΧΡΟΝΟΣ

 

Κατ'εμε αυτο δεν ισχυει παντα και θα σου δωσω ενα πολυ πετυχημενο παραδειγμα που λεγεται EMG 85 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα σημερα και το συστηνω προς αποφυγη....

 

Δεκτόν... Πάντως σίγουρα δεν ισχύει για όλους τους μαγνήτες που προορίζονται για neck, αλλά στην περίπτωση του full shred σε εμπιστεύομαι, δεν το έχω δοκιμάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα  ;)...γι αυτο και γω μιλαω γι αυτο που εκανα πραξη ΕΓΩ χθες βραδυ...αν κανω αλλο εγχειρημα με αλλους μαγνητες θα το ξανασυζητησουμε...για Full shred οχι δεν αξιζει ...ηχητικο αποτελεσμα ΚΟΥΛΟΥΡΙ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου