Προς το περιεχόμενο

Αξιολόγηση μεταχειρισμένων pc/laptop/gadget


gadget

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Σερφάροντας" έπεσα πάνω σε αυτό το site και μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον http://www.gadgetvalue.com/

 

Βάζεις χαρακτηριστικά και σου κάνει μια εκτίμηση για το πόσο κοστίζει το laptop πχ που θές να αγοράσεις/πουλήσεις

 

σε 3-4 laptop που το δοκίμασα έπεσε μέσα στην προσωπική μου εκτίμηση τιμής.... σε 1 έπεσε μέσα και στην τιμή ζήτησης του πωλητή.... ;)

 

edit: Τώρα που το ξαναβλέπω πιθανόν να πρέπει να μεταφερθεί στο Computers ? (Its your call mods :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το ξαναβλέπω πιθανόν να πρέπει να μεταφερθεί στο Computers ? (Its your call mods :D)

 

Done.

 

Ωραίο εργαλείο, όντως κι εγώ το PC που έχω σπίτι στα 20$ θα το κοστολογούσα.  ;D ;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο εργαλείο, όντως κι εγώ το PC που έχω σπίτι στα 20$ θα το κοστολογούσα.  ;D ;D ;D

 

χαχαχα! Πλακά πλάκα το δικό μου δεν το δοκίμασα... θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία... υπολογίζω κανα 150 βαριά βαριά!

 

edit: 150 μαζί με οθόνη κοντά έπεσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου