Προς το περιεχόμενο

Συσκευασία μπάσου για ταχυδρομική αποστολή


Evilnye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...... και μέσα σε 1 από αυτό που έχει τα μπαλάκια με τον αέρα που τα σπάμε και δεν ξέρουμε πως λέγεται...

 

bubble wrap 8)

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν το μπασο σου ειναι bolt on τοτε φυσικα το πρωτο πραγμα που θα κανεις θα ειναι να ξεβιδωσεις το μπρατσο απο το σωμα και να πακεταρεις ξεχωριστα τα δυο μερη (μπρατσο,σωμα).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχες γράψει κ κάπως ώστε να μη χρειάζεται να βγάλεις και τις χορδές αν το ξεβιδώσεις! (αφού τις χαλαρώσω εννοείται)

 

Παίζει αυτό όντως;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τις χαλαρώσεις απλά και το πακετάρεις καλά δεν παίζει πρόβλημα. Το μανίκι δεν θα το'βγαζα γιατί πολύ απλά ο άλλος δεν θέλει να μπεί στη διαδικασία να το ξαναβιδώσει, δε νομίζω πως για τέτοιες αποστάσεις χρειάζεται κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο ακριβως θεμα εχω και εγω .....(Αθηνα -Χανια ,θα μου στειλουν).Το μπασακι που θα παρω εγω ειναι neck thru ....Εχετε καμια συμβουλη να του πω για να μου ερθει σε ενα κομματι.Επιπλεον Ξερετε τι παιζει με της ασφαλειες των ΕΛΤΑ ....Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τις χαλαρώσεις απλά και το πακετάρεις καλά δεν παίζει πρόβλημα. Το μανίκι δεν θα το'βγαζα γιατί πολύ απλά ο άλλος δεν θέλει να μπεί στη διαδικασία να το ξαναβιδώσει, δε νομίζω πως για τέτοιες αποστάσεις χρειάζεται κιόλας.

 

Ούτε γω θέλω να μπω στη διαδικασία (Φοβάμαι  :-[)

 

Επιπλεον Ξερετε τι παιζει με της ασφαλειες των ΕΛΤΑ ....Ευχαριστω

 

Λέει εδώ τους όρους,

http://www.elta-courier.gr/menu_details.asp?id=160&mid=0&lang=gr&smenu=3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τρεχεισ ρε σ στα ΕΛΤΑ κ στις ταχυμεταφορες τσαμπα λεφτα θα δωσεις κ θα καθυστερησετε τσαμπα......

 

τυλιξετο καλα με φουσκες βαλτο σε μαλακι θηκη τυλιξε και αυτην απο εξω κ στειλτο με ΚΤΕΛ σε μερικες ωρες θα το εχει στα χερια του!

 

εχω παρει ετσι κιθαρα κ ηταν ΤΕΛΕΙΑ!  ;)

κ το πολυ να δωσεις 15euro

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α να σαι καλά κ για τα ΚΤΕΛ ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν έχω στείλει ποτέ τίποτα έτσι. Απλά το πάω στον Κηφισό όταν φεύγει λεωφορείο κ τους λέω βάλτε κ αυτό μέσα;

 

Μήπως γίνεται και με τα τρένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο neeq που είναι, που πηγαινοέρχεται Αθηνα-Θεσσαλονίκη?

 

Κ εγώ αυτόν περιμένω να τον ρωτήσω αν μπορεί που θα κατέβει σύντομα  :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου