Προς το περιεχόμενο

Πως τροφοδοτουμε πολλα πεταλια μαζι?


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε λιγες μερες θ ειμαι κατοχος ενος zvex factory mastatron kai ενος flanger.Μαζι με το crybaby μου υπαρχει καποιος τροπος να τα τροφοδοτω ολα μαζι η θ πρεπει να εχω power supply για καθενα ξεχωριστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λιγες μερες θ ειμαι κατοχος ενος zvex factory mastatron kai ενος flanger.Μαζι με το crybaby μου υπαρχει καποιος τροπος να τα τροφοδοτω ολα μαζι η θ πρεπει να εχω power supply για καθενα ξεχωριστα?

 

Η πιο καλή λύση και η πιο αθόρυβη απ' όσες ξέρω είναι το 1spot το οποίο χρησιμοποιώ κιόλας. Σου δίνω link: http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Visual-Sound-1-Spot-Netzteil-9-Volt-1700mA/art-GIT0008432-000 απλά αν το παραγγείλεις μην ξεχάσεις να πάρεις "χταποδάκι" (δηλαδή τα καλώδια για να φτάνει το ρεύμα στα πεταλάκια). "Μαζι με το χταποδάκι και μια καλαμαράκια!! Ευχαριστώ!!  8)  8)  ;D  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και το "χταποδάκι"

http://www.thomann.de/gr/ibanez_dc3.htm

 

όχι φίλε μου είναι χάλια αυτα τα καλώδια επειδή δεν κάνουν γωνία και πιάνουν παραπάνω χώρο στο pedalboard (δεν σου αφήνουν να είναι κολλητά τα πεταλάκια μεταξύ τους) καλύτερα να πάρει τα κλασσικά της Boss με τις γωνίες...!  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι παρομοιο του Visual Sound 1 Spot Netzteil 9 Volt 1700mA  που να το εχει το thomann μιας και η αγορα θα γινει απο εκει?αλλιως αθηνα που μπορω να το βρω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Καγμακη θα βρεις και το 1spot και το χταποδακι, ή ακομα και αν χρειαζεσαι τιποτε αλλο οπως πχ ανταπτορα για 9v μπαταρια.

 

Το χταποδακι υπαρχει και σε 5απλο και σε 8απλο, αν σκοπευεις να παρεις και αλλα πεταλακια στο μελλον παρε το μεγαλυτερο (αν και μπορεις να παρεις και αλλο μετα και να τα ενωσεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου