Προς το περιεχόμενο

Επιδοτίσεις από ΕΟΚ για studio;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και μερικούς μήνες ψάχνω χώρο να φτιάξω το δικό μου studio για να μπορώ να κάνω practice και φυσικά πρόβες με το group που παίζω.

 

Οι τιμές των υπογείων που βρήκα είναι απαγορευτικές και για την περίπτωση που κάποιος θέλει να αγοράσει μαγαζί οι τιμές είναι κάπου κοντά στο φεγγάρι.

 

Σκέφτομαι αν μπορούσα να ανοίξω ώς επιχείρηση το δικό μου studio με κάποια επιδότηση από EOK.

 

Ξέρει κανείς πού μπορώ να ψάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπευθυνο ειναι το υπουργειο εθνικης ανάπτυξης.

 

http://www.ypan.gr/index_c_cms.htm

 

Τωρα αν θα σου δωσουν επιδοτηση για στούντιο....ειναι αλλη ιστορια... :lol:

 

το προβλημα δεν ειναι οι τιμες ενοικιασης των υπογειων (βρισκεις & με 200-300 ευρω) το προβλημα ειναι τα χρηματα που θα χρειαστεις για τη μονωση...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι ημερομηνίες προθεσμίας κατάθεσης δικαιολογητικών έχουν λύξει, εδώ www.eommex.gr μπορείς να βρείς λεπτομέριες για επιδοτήσεις, studio συμπεριλαμβάνονται και μάλιστα ξέρω 2 άτομα που έχουν πάρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα links και την άμεση απάντηση.

 

Τώρα για την ηχομόνωση το ξέρω ότι είανι πονεμένη ιστορία. Απλά για ενοίοκιο δεν το σκεφτομαι όσο για αγορά χώρου.

 

Αλλά είδωμεν στο απότερο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω θελω να κανω με εναν φιλο μου ενα στουντιο αρχικα για προβες για την παρτη μας και αργοτερα και ηχογραφαδικο .......εχω βρει μια αποθηκη του θειου μου αλλα το κακο ειναι οτι ειναι σε πολυκατοικια και απ'οτι ριξαμε μια ματια στο καταστατικο της πολυκατοικιας λεει οτι "Η αποθηκη ειναι μονο για αποθηκεθτικους σκοπους" προφανως το λεει εμεσα οτι απαγορευεται να γινει καποιο στουντιο απο κατω..... :cry:

Οποτε ψαχνομαι κι εγω για χωρο......(απλα με τον θειο μου δεν θα το αγοραζα ,απλα θα μου το παραχωρουσε γιατι εχει και αλλη αποθηκη πλαι :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν έχω δει και κανένα καταστατικό που να επιτρέπει κάτι τέτοιο.

 

Απλά κάνεις ηχομόνωση προσπαθώντας να είναι όσο πιο αποδωτική γίνεται σέβεσαι τις ώρες κοινής ησυχίας και το κυριότερο είναι να είναι δικός σου ο χώρος.

 

Αν είσαι στο ενοίκιο και μαζευτούν υπογραφές τοτε ....... άστα να πάνε :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ποιος από τους Modulators άλλαξε τον τίτλο, πάντως το Επιδοτήσεις θέλει Η! :lol:

 

Το μήνυμα αυτό ας διαγραφεί! ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου