Προς το περιεχόμενο

Οι Γρυλλοι-Buskin Salonika


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Με αυτη τη μπαντα παιζαμε Σαλονικη μες στις γιορτες στο δρομο και ενας τυπος που μαζευε υλικο απο μπαντες του δρομου τραβηξε το βιντεο.Στη σελιδα του εχει και αλλα σχηματα που παιζουν στους δρομους της Σαλονικης.

  Παιζουμε το Folsom Prison Blues απο Cash.H ποιοτητα της εικονας και του ηχου ειναι απροσδοκητα καλη και ειπα να το ανεβασω.Καθε σχολιο δεκτο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε αυτό που ακουσα.

 

Και δυο ερωτήσεις;

 

1.Ο τραγουδιστής είσαι;

 

2. Ο μπασίστας τι έχει στο πόδι του;

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι Γιώργη. :)

 

Ρε συ όλοι με μπουφάν κασκώλ κι εσύ με γυαλί? Σε τύφλωνε ο ήλιος? ;D ;D ;D

 

Αν μέτρησα πάντως καλά, σε 3 λεπτά ρίξανε τρείς χρήμα. :o

Δηλαδή ένας κάθε λεπτό, αν παίζετε 4 ώρες είναι 240 λεπτά.

Αν σας ρίξανε 240 άτομα ..... :-X

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε σχολιο δεκτο.

Ενας απο τους πλεον κολλητους/αδερφικους μου φιλους, λεγεται Γρυλλος στο επιθετο. :P ;D ;D

 

Ο τραγουδιστής είσαι;

Αυτο ημουν ετοιμος να ρωτησω κι εγω αλλα με προλαβε ο Φιουζιος και μου ελυσε την απορια.

Κι οτι σκεφτομουν να γραψω "στο βιντεο φαινεσαι ευγενικος τυπος, στο ΝΟΙΖ πως αλλαζεις ετσι?" ;D

Κατα τα αλλα, ωραιοι. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε αυτό που ακουσα.

 

Και δυο ερωτήσεις;

 

1.Ο τραγουδιστής είσαι;

 

2. Ο μπασίστας τι έχει στο πόδι του;

 

 

Οχι ειμαι ο τυπος με το μαλι με το Γυαλι και με το παντελονι Lee χαχχαχαχαχα

Ο μπασιστας εχει στο ποδι του ενα μικρο ντεφι ποδιου αν μπορουμε να το πουμε ετσι.

ΣΕ ευχαριστω.

Ωραίοι Γιώργη. :)

 

Ρε συ όλοι με μπουφάν κασκώλ κι εσύ με γυαλί? Σε τύφλωνε ο ήλιος? ;D ;D ;D

 

Αν μέτρησα πάντως καλά, σε 3 λεπτά ρίξανε τρείς χρήμα. :o

Δηλαδή ένας κάθε λεπτό, αν παίζετε 4 ώρες είναι 240 λεπτά.

Αν σας ρίξανε 240 άτομα ..... :-X

Ξες τι λεει ο Μπουκοφσκι για το στυλ ,χαχααχαχα γενικα ομως δεν ειμαι ο πιο ανετος τυπος ή δεν ημουν τοτε με τον κοσμο και την εκθεση.Οταν τραγουδαω πχ ποτε δεν κοιταω κατω.Θα συνηθισω ομως που θα πει.Ειχε ηλιο τοτε μην κοιτας που τωρα μας εχει σαπισει.

Αν μιλησω για τα χρηματα που βγαζαμε τοτε ασε ,παντως πηγαιναμε τραινο απο ολες τις αποψεις.Φαντασου τσιμισκη γιορτες να περναει ο κοσμος κατα 10αδες και να πεταει τα λεφτα ετσι σαν m&m οποτε καταλαβες οτι σε φασεις ειχε πολυ καλο μεροκαματο.Αλλα παιζαμε και πολυ δεμενα σε φασεις.

Ενας απο τους πλεον κολλητους/αδερφικους μου φιλους, λεγεται Γρυλλος στο επιθετο. :P ;D ;D

Αυτο ημουν ετοιμος να ρωτησω κι εγω αλλα με προλαβε ο Φιουζιος και μου ελυσε την απορια.

Κι οτι σκεφτομουν να γραψω "στο βιντεο φαινεσαι ευγενικος τυπος, στο ΝΟΙΖ πως αλλαζεις ετσι?" ;D

Κατα τα αλλα, ωραιοι. 8)

Ευχαριστω Καταρακτη.Μα ειμαι ευγενικος τυπος ρε συ και καλο παιδι και ξηγημενος απλα δεν εχω το τακτ του διαδικτιου που εχετε εσεις.Αμα ειναι να τα χωσω θα τα χωσω ειτε ειναι λαιβ ειτε πισω απο μια οθονη.Αυτο ειναι ,κατα αλλα αν δεν με πειραξουν δεν πειραζω κανενα ρε συ.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι ο πιο ανετος τυπος ή δεν ημουν τοτε με τον κοσμο και την εκθεση.Οταν τραγουδαω πχ ποτε δεν κοιταω κατω.

Άστα, εγώ είμαι ο χειρότερος όλων σ' αυτό το θέμα. :-\

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα, εγώ είμαι ο χειρότερος όλων σ' αυτό το θέμα. :-\

 

 

Απο προσωπικη εμπειρια ειναι θεμα ωρων οπως οι πιλοτοι στο τελος συνηθιζεις,αλλα αν μετα απο λιγο καιρο ξαναβγεις παλι υπαρχει εκει.Δεν ειναι οτι δεν παιζεις ή δεν αποδιδεις.Το αντιθετο,καλυτερα παιζω μπροστα σε κοσμο παρα μονος απλα δεν εχω αυτην την ανεση να τον κοιταω τον αλλο στα ματια.Γιαυτο με βλεπεις ειμαι λιγο στα χαμενα εδω.Το γυαλι ο γες βοηθαει πολυ παντως αυτες τις περιπτωσεις.Στην τελικη το παιζεις και τυφλος και ανεβαινει το κασε.χεχεχεχεχε

Ωραίοι. Μπράβο.

Θενκς Νακη,αντε αν φτιαξει ο καιρος ετοιμασου για καμια βολτα Σαλονικα.Οπου ναναι θα αρχισουμε να κατεβαινουμε παλι.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε πιεί ;D και ξαναματαπιεί, χαραμίζεσαι στη Τσιμισκή.

 Εσύ είσαι για CBGB'S  λαίμαι  8)

 

Τι ειν' αυτό το cbgb; Καλά δε βλέπεις το τάλαρο που πέφτει Τσιμισκή;

 

αντε αν φτιαξει ο καιρος ετοιμασου για καμια βολτα Σαλονικα.Οπου ναναι θα αρχισουμε να κατεβαινουμε παλι.

 

Έτοιμος είμαι. Έτοιμος για όλα.

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου