Προς το περιεχόμενο

Lexicon Omega συμβατότητα με WIN 7 ?


IORDANID

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ σκεφτομαι να το δοκιμάσω, αλλα περιμενα να το κάνει κάποιος άλλος πρώτα! ;D ;D

Με τι την δουλεύεις τώρα? Εχεις τίποτα προβλήματα? Πάντως αν το κάνεις θα ήθελα να ξέρω εντυπώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε XP την έχω. Ένα πρόβλημα ήταν κάποια στιγμή με το κλείσιμο του υπολογιστή ήθελε επανεκκίνηση και η κάρτα. Λύθηκε χωρίς να καταλάβω πως. Και ένας ακόμα ο θόρυβος στο output level που διορθώθηκε με καθαρισμό. Τώρα όλα καλά. Vista δεν δοκίμασα ποτέ. Ένας γνωστός  με την ίδια κάρτα έβαλε vista και ξαναγύρισε σε XP.

Τώρα για τα WIN 7 ας μας πει ο πρώτος που το ριψοκινδύνεψε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ένας ακόμα ο θόρυβος στο output level που διορθώθηκε με καθαρισμό.

Και εγώ είχα το ιδιο προβλημα,αλλα επίσης έχω και το πρόβλημα ότι τα χρ δεν με αφήνουν να την δουλέψω με το χαμηλότερο latency κάτι που μετά απο ψάξιμο έμαθα οτι στα vista δεν υπάρχει τέτοιο προβλημα! Επειδή όμως δεν μου γεμίζουν το μάτι, έλεγα να βάλω τα 7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ασχολήθηκα με το θέμα. Παίζει μια χαρά η κάρτα στα 32 bit. Στα 64 bit δεν παίζουν οι drivers. Έστησα το sonar στα 64bit και δεν αναγνώριζε την Omega. Το έστησα ξανά στα 32bit και όλα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου