Προς το περιεχόμενο

Επαναλήψεις θεμάτων νο.2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο ευκολο ειναι να απανταει καποιος οτι "εχει ξανασυζητηθει εδω... (link)".

 

Τωρα μερικες φορες εμφανιζεται και καποιος που ισχυριζεται οτι εχει φαει ολο το ιντερνετ και η απαντηση σε αυτο που ψαχνει εμφανιζεται πρωτη πανω πανω με μονολεκτικο search... εκει καλο θα τους κανει να μαθουν οντως να ψαχνουν 10 δευτερολεπτα, μπορει να μαθουν και τιποτα ;D.

 

Και ειναι και αυτοι που ρωτανε κατι συνηθως "περιεργο" στο πρωτο τους post και μετα απο 5 λεπτα κλαιγονται και χτυπιουνται οτι κανεις εδω μεσα δεν τους βοηθαει:

 

 

Posted at 03:47

 

- Ρε μαγκιτες γεια, ειμαι καινουριος, γιατι ενω βαζω την κιθαρα σε Cb και παιζω Pantera ακουγομαι στραβα? Πουλαει ενας φιλος μου και κατι DiMarzio, ειναι καλυτεροι απο Seymour Duncan?

 

 

Posted at 03:51

- Καλα ρε παιδια κανεις δε βοηθαει?????????????????????????????????????????????? Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλώ τους μοντς, η παραπάνω παράθεση να γράφει όπου "καινούριος" -> "κανιμοθριος".

 

Πάντως σε ένα άλλο φόρουμ που είχα γραφτεί κάποτε δεν επιτρεπόταν να ανοίξεις θέμα (ή να ποστάρεις γενικότερα, δεν θυμάμαι) πριν περάσουν 3 μέρες από την εγγραφή σου, παρά μόνο σε μία συγκεκριμένη ενότητα που ήταν για να συστηθείς. Η αιτιολογία ήταν "για να διαβάσεις λίγο πριν γράψεις".

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν επιτρεπόταν να ανοίξεις θέμα (ή να ποστάρεις γενικότερα, δεν θυμάμαι) πριν περάσουν 3 μέρες από την εγγραφή σου, παρά μόνο σε μία συγκεκριμένη ενότητα που ήταν για να συστηθείς. Η αιτιολογία ήταν "για να διαβάσεις λίγο πριν γράψεις".

I%20agree.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο ευκολο ειναι να απανταει καποιος οτι "εχει ξανασυζητηθει εδω... (link)".

 

Γι'αυτό έβαλε και ο yameth να βγαίνουν και τα σχετικά θέματα από κάτω από κάθε νεο τόπικ.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα ειναι σπαστικες οι επαναλαμβανόμενες ερωτησεις στα ιδια και τα ιδια αλλα ποιο το νοημα του φορουμ? κουβεντα να γινεται ,ετσι δεν είναι? Αλλιώς στηνουμε ενα site με λημενες ενοτητες για ολα τα προβληματα και τελειωνει η φαση .Βεβαια δεν λεω υπαρχουν και θεματα που ειναι εντελως στο αερα (πχ εχω μια κιθαρα τι πεταλι να παρω για μεταλ ?)και γι αυτο οι απαντησεις που παιρνουν ειναι ,κοιτα κατω τα σχετικα θεματα,στην καλύτερή των περιπτωσεων  ή απλα δεν παιρνουν ποτε απαντηση . ;D

Παντως και εμενα μου την εχουν πει κανα 2 φορες αλλα πραγματικα οταν η απαντηση μου βρισκεται στα σχετικα θεματα και πρεπει να διαβασω καμια 20 αρια σελιδες τοτε  φυσικα και θα ανοιξω νεο θεμα.Ο χρονος ειναι χρημα κι εγω δεν εχω χρημα αρα και χρονο !!! ;D ;D Αυτο που εχω παρατηρήσει ειναι οτι γενικα ολοι ασχολούνται οταν η ερωτηση ειναι σωστα διατυπωμένη και ας εχει ξανα-συζητηθεί εκατο φορες το θεμα.Απλα οταν το ποσταρει καποιος γνωστος γραφεις και καμια δεκαρια πραγματα παραπανω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρονος ειναι χρημα κι εγω δεν εχω χρημα αρα και χρονο !!! ;D ;D

Βέβαια καταλαβαίνεις ότι αν ισχύει αυτό για σένα μια φορά ισχύει πολλαπλασιασμένο γι'αυτούς που θα πρέπει να σου απαντήσουν... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια καταλαβαίνεις ότι αν ισχύει αυτό για σένα μια φορά ισχύει πολλαπλασιασμένο γι'αυτούς που θα πρέπει να σου απαντήσουν... ;)

 

Ο δε χρονος αυτων, επειδη ακριβως ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ που οι αλλοι ακομα ρωτανε μπορει να ειναι και ακριβοτερος (αφου αποδεδειγμενα εχουν ενα εφοδιο παραπανω).

 

Οι πιθανοτητες για να μαζεψουν τις οποιες γνωσεις εχουν (που ο αλλος δεν εχει, γιαυτο και ρωταει) ειναι να εγινε σε ενα βαθος χρονου. Αρα να ειναι μεγαλυτεροι. Αρα ο χρονος τους λιγοτερος και πολυτιμοτερος. Με οικογενειες, δανεια, παιδια, δουλειες, αρθριτικα, παρκινσον....

 

Και τον εχουν ηδη δωσει μια δυο τρεις δεκαπεντε φορες για να το ξαναματαπαντησουν σε διαφορες χρονικες στιγμες στο παρελθον.

 

Και καθε φορα ρισκαρουν να γελοιοποιηθουν αν η απαντηση τους ειναι "λαθος", να διορθωθουν, να τσακωθουν, να τους κοροιδεψουν, να πιαστουν ανενημερωτοι, να παρεξηγηθουν...

 

Και καλουνται να το ξανακανουν και τωρα γιατι ο αλλος βαριεται να διαβασει/ψαξει λιγο συστηματικα.

 

Και δεν ειναι και δικο τους το προβλημα που ζητα λυση κιολας αλλα του αλλου που ρωταει και δεν ψαχνει.

 

Και εχουν φτασει και να κρινονται για το ποσο γρηγορα αποκριθηκαν, για το αν μιλησαν οσο ευγενικα θα αρεσε στον εχοντα την απορια, αν απαντησαν οπως θα ηθελε να του απαντησουν (με ενα σεντονι πληροφοριες φρεσκογραμμενες) η του ειπαν οτι στο κατω μερος της σελιδας εχει την απαντηση και να πατησει το λινκ κλπ κλπ.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια καταλαβαίνεις ότι αν ισχύει αυτό για σένα μια φορά ισχύει πολλαπλασιασμένο γι'αυτούς που θα πρέπει να σου απαντήσουν... ;)

 

Ναι αλλα δεν τους υποχρεωνει κανεις να  απαντησουν  ;) απλα μπουρουν να προσπερασουν το θεμα.Ουτε και σε μενα μου αρεσουν τα θεματα που επαναλαμβανοτν αλλα τι να κανεις?  Για μενα προτιμοτερο ειναι απλα να πηγαινουν απατα και να μην μπαινουν στην διαδικασια του τσακωμου .Βεβαια θα μου πεις μερικα θεματα σε προκαλουν αλλα τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου