Προς το περιεχόμενο

4 Wheel Drive - I ain't got you.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tι έχει γίνει με τα clips?, ούτε πολλά εμφανίζονται, ούτε σχολιάζονται όσο πρέπει. Μουσικό φόρουμ είμαστε, η μουσική πρέπει είτε αν προέρχεται από συλλογική προσπάθεια, είτε ατομική (από bedroom players) να βρίσκεται σε ψηλότερο επίπεδο εδώ μέσα. Γιατί φυσικά πρέπει να ξέρουμε τι όργανο θα πρέπει να πάρουμε ή με τι σειρά θα στήσουμε τα πετάλια μας, αλλά με σκοπό το να κάνουμε μουσική και όχι το να στολίσουμε το σαλόνι μας.

Εγώ θα επιμείνω και θα ποστάρω ανά τακτά χρονικά διαστήματα κομματάκια που γράφουμε όταν κάνουμε πρόβες και που όταν τ' ακούω να μπορώ να αισθανθώ ότι εκεί πέρασα καλά.

Υ.Γ. Που έχει χαθεί ο Longshadow (εννοώ γιατί δεν έχει ανεβάσει τίποτε καινούργιο?).

Επίσης, δεν ξέρω με τι κιθάρα παίζω (όλες ίδιες μου ακούγονται όταν τις γρατζουνάω), οπότε αν αποκρυπτογραφήσετε ενημερώστε και μένα.

4_Wheel_drive-_I_aint_got_you..mp3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ ΝΕΣΤΟΡΑ.......κατι ξεχασες............. ;D

+1

 

Πήγαινε στους μπασίστες, έχουμε οργιάσει στα κλιπς ;p

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173874.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Που έχει χαθεί ο Longshadow (εννοώ γιατί δεν έχει ανεβάσει τίποτε καινούργιο?).

 

Εδώ είμαι εγώ! ;)

Ναι έχω λίγο καιρό να ανεβάσω κάτι δικό μου, αλλά όλο και κάτι ψήνεται.. :)

 

Προς το παρόν ακούω με ενδιαφέρον τα δικά σας!...

 

Το συγκεκριμένο πολύ καλό αλλά έχω την εντύπωση οτι η μπάντα γενικά σαν να γκρούβαρε λιγότερο απο άλλες ηχογραφήσεις σας που έχεις ανεβάσει...

 

and now the offtopic million dollar question:

Πριν απο κάτι μήνες είχες κερδίσει μετά απο κλήρωση ένα πεταλάκι boss σε ένα clinic Σουηδού κιθαρίστα κάπου στα εξάρχεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου