Προς το περιεχόμενο

PRS SE Soapbar SBTS, ξερει κανεις τπτ???


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετε συμφορουμιτες,

χαζευα κιθαρες ξανα(τελευταια δν κανω τπτ αλλο :P ) κ βρηκα τουτη δω

http://www.thomann.de/gr/prs_se_soapbar_sbts.htm

Μ'αρεσε κ σε ενα δυο βιντεο που βρηκα ειχε κ ωραιο ηχο, οσο μπορεις να ακουσεις στο youtube βεβαια...Εχει κανεις εμπειρια απο αυτην?Τι λεει, για διαφωτιστε με...Δν θελω να αγορασω αυτη τη στιγμη PRS, αλλα θελω να εχω υποψιν μου, κ αν τυχει καποια φορα να δοιμασω καμια...Μηπως ξερετε κ ποιοι φερνουν PRS Ελλαδα?Αθηνα, Θεσσαλονικη, Πατρα?

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.zozef.gr/

να ο αντιπροσωπος στην Ελλάδα. Αν και κορεάτικη η συγκεκριμένη, που την δοκίμασα μου άρεσε πάρα πολυ. Οι Αμερικάνικες βέβαια είναι αιώνες  μπροστα , αλλα η τιμή γίνεται με τετραψήφιο νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ μενα μ'αρεσε πολυ η συγκεκριμενη, οπως την ειδα βεβαια, δν εχω δοκιμασει ακομα...Αλλα ειναι discontinued, κ δν την εχει ουτε το Thomann πλεον, μαλλον, θα βρω κατι αλλο σε τετοιο στυλ...

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την ταπεινή μου γνώμη πάντα , από PRS Κορεάτικη , αξίζει μόνο η SE Custom 24. Οταν την δοκίμασα την έβαλα δίπλα και από την λες Πολ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την ταπεινή μου γνώμη πάντα , από PRS Κορεάτικη , αξίζει μόνο η SE Custom 24. Οταν την δοκίμασα την έβαλα δίπλα και από την λες Πολ μου.

 

Κατά τη δική μου όχι και τόσο ταπεινή γνώμη, η Soapbar SE (Ι & ΙΙ), ειδικά αν της αλλάξεις μαγνήτες με κάποιους κορυφαίους Ρ90, "έχει" χαλαρά την McCarty Soapbar.

 

Είχα μια Soapbar II με Lolar μαγνήτες (τώρα την έχει τυχερός φίλος!) και ήταν από τις καλύτερες κιθάρες του είδους που έχω δοκιμάσει.

 

Φίλε mixlad41 αν δεν μπορείς να τη βρεις στην Ελλάδα, κοίτα στο αγγλικό ebay, βγαίνουν κατά καιρούς κάποιες.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν θα σε βοηθησει , αλλα η δικια μου 2002 McCarty Soapbar

σκοτωνει.

Αλλα πλεον ειναι discontinued.

Παιζουν ομως καποιες σε πολυ καλες τιμες στο αγγλικο ebay.

 

It's only Rock 'n' Roll .....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν κοιταω για τωρα, απλα μολις μαζεψω μερικα φραγκα, λεω να χτυπησω καμια τετοια, θελω να δοκιμασω κιολας πριν...Κ σκεφτομουν βασικα αυτο, να της βαλω P90's μετα...Αλλα εμενα μ'αρεσουν πολυ οι singlecut της PRS,οποτε θα πρεπει να βρω κατι τετοιο...Ευχαριστω για τις πληροφοριες

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου