Προς το περιεχόμενο

Γνωμες σχετικα με Ibanez ORM1 (Omar Rodriguez)


VinnieT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, εχει κανείς στην ιδιοκτησια του ή εστω αποψη σχετικα με αυτη τη κιθαρα(Ibanez ORM1) ; Ειναι το signature μοντελο του Omar Rodriguez, του κιθαριστα των Mars Volta. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι η πολυ χαμηλη της τιμη σχετικα με signature μοντελα αλλων καλλιτεχνων της Ibanez. Ειναι κακης ποιοτητας ή κατι τετοιο; Ευχαριστω προκαταβολικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα μου αρεσε πολυ (εμφανισιακα τουλαχιστον) και για τόσα λίγα λεφτά τη χτυπούσα εύκολα. Αλλα πλην ενος τύπου που παιζει Mars Volta στο youtube, δεν τη βρηκα πουθενα αλλού να την ακούσω...κατι μου λέει πάντως πως μιλάμε για τρελό γκαζοκίθαρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη και εγω την γλυκοκοιταγα μια περιοδο το πιθανοτερο εκτος απο μια πολυ ομορφη κιθαρα με εναν διπλο σε σχημα μονου που θα εχει αρκετα γκαζια να μην μπορει να θεωρηθει και κιθαρα για διαφορα στυλ μουσικης και ειδη.Παντως για την <<φαση>>της μαλλον τα αξιζει τα λεφτα+καποια μερα θα πρεπει να περασω απο τον τριμη μπας και την εχει να την ακουσω λιγακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου