Προς το περιεχόμενο

το καινουργιο μου κατασκευασμα....(partcaster alert..)


ValteR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να δεις που κατι μου θυμιζει η περιγραφη......ρε εδω το'χω ...εδω το'χω........ ;D

 

κρητικος νομιζωω.... κατι με το -τσης στο τελος ξερεις... το τσης με καπα..  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν εχω παει στο μικρο για καποια εργασια πανω σε κιθαρα.

Αλλα μπορω να πω οτι ειναι εξαιρετικα ευγενικο και καλο παιδι. Ο πατερας του ειναι λιγο περιεργος ρε παιδι μου.

Μου κανει εντυπωση που ενω σου εκανε λαθος δεν του το ξαναπηγες να στο κανει σωστα...Δε θελω να πιστευω οτι του το πηγες και ΔΕ δεχτηκε.

Απο την αλλη αν δεν τον εμπιστευτηκες επρεπε να ζητησεις τα λεφτα σου πισω.

 

ενταξει ειναι ευγενικος μεχρι να παρει τη δουλεια... οταν πηγα να την παρω μονο που δε μου ειπε να παω να την φερω μονος μου απο την αποθηκη...

τεσπα παει τελειωσε..  γυρασκω αει διδασκομενος που ελεγε κ αισωπος...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ονοματα δε λεω αν και πολυ θα ηθελα

Αν θέλεις να είσαι διακριτικός, μην πεις το όνομα καθόλου και μη χρησιμοποιείς δηθεν λογοπαίγνια. Αν θέλεις να πεις ΚΑΓΜΑΚΗΣ, πες το ωστε να ακούσουμε και την άλλη πλευρά αν χρειαστεί. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειτε ετσι ειτε αλλιως το κιθαρονι σκιζει!

 

Εχεις κανει, θα κανεις κανα κλιπακι?! ;D

 

κλιπακι λειαν συντομως γιατι ακομη παλευω να σεταρω τις παραμορφωσεις στην tonelab se . σκοπευω να κανω κατι εκτενες παντως για να ειναι κατατοπιστικες οι δυνατοτητες της... οσο μπορω φυσικα γιατι με θεωρω μετριοτατο παιχτη.

 

@spy

 

ε ναι λοιπον ειναι αληθεια.. (φωσκολικη αναμονη).......το λεω ειναι ο καγμακης junior. η αλλη πλευρα ας πει οτι θελει λιγο με ενδιαφερει. το μονο που μπορει να μου καταλογησει αλλωστε ειναι αυτο που ειπε και ενας φιλος πιο πανω, οτι επρεπε να παω πισω οταν διαπιστωσα οτι ηταν μαπα το σκαψιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλαρα η ΚΥΡΙΑ!!!Αναμενουμε clipακια (και αν δεν σε κουραζει ενα tutorial για το βαψιμο της και το καλλιτεχνικο artwork).Οσον αφορα για τον ''junior'',φρονιμον θα ητο να λαβουμε και δικη του απαντηση στα εν λογο προαναφερθεντα γραφομενα περι ''κακοτεχνιας''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συντομα το tutorial για το βαψιμο... αλλα δεν ειναι κατι δυσκολο, παιδες, ορεξη θελει μονο και να μην βαζετε τα χρωματα στο στομα σας γιατι θα πεθανετε  :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε φιλε Valter περιμενω πως και πως το tutorial.Εχω κατι βιβλια βεβαια που μιλανε για βαψιμο κιθαρας αλλα δεν τα παω καλα με τα αγγλικα.Παρεπιπτωντος καταπληκτικη δουλεια μπραβο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου