Προς το περιεχόμενο

Empty dreams. Cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι να το γράψω με παίδεψε αλύπητα λόγω latency. Στα τελευταία, σχεδόν ένα 16ο καθυστέρηση  :o  Τελικά μετά από υπεράνθρωπες προσπάθειες τα κατάφερα..... 8)  Εάν κάποιος από εσάς χαρίζει λάπτοπ από I5 επεξεργαστή και 8 giga μνήμη και πάνω, θα του ήμουν ευγνώμων...... ;) ::) ;D  Το κομματάκι μού'πεσε λιγάκι "βαρύ", προσπάθησα να το ελαφρύνω σε κάποια σημεία αλλά και πάλι, για τα δικά μου δεδομένα είναι βαρύ... :-X                                                                                                                                                                                                                                                        https://soundcloud.com/cigaret13/empty-dreams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό.

Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια σε ολα.

Πολυ καλος ηχος παραγωγικα.

Παιζεις εξαιρετικα.

Πολυ ωραιο κομμάτι.

 

Ευγε!!! ΕΕΕΕΥΓΕΕΕΕΕΕ!!!!!

superstar!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό.

Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια

 

Δεν πιστεύω την εξέλιξή σου σε θέματα παραγωγής........θυμάμαι τις 80τίλες και ανατριχιάζω, ακούω αυτό και λέω αποκλείεται να είναι ο ίδιος.

 

 

    Μουσικά, δεν το συζητώ τα ακούσματά μου είναι αλλού, είσαι απαράδεκτος  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματάκι μού'πεσε λιγάκι "βαρύ"

Στιφάδο είναι..? :)

 

Μ΄άρεσε και μένα..κουλ είναι.

Παραγωγικά ακούγεσαι καλύτερα ..όπως καί συνθετικά.

 

Καλή συνέχεια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη για μένα αυτό είναι το καλύτερό σου κομμάτι μέχρι στιγμής από όλες τις απόψεις!

 

Είναι και κάργα στα γούστα μου! Ειδικά η εισαγωγή ρε μπαγάσα δε φαντάζεσαι πόσο με έφτιαξε. 8)

Μου το ελάφρυνες βέβαια μετά αλλά χαλάλι σου.

 

Έσκισες φίλε! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Υπαρχει μια συνοχη επιτελους σε αυτο.Καλα ακουστηκε απο αποψη παραγωγης.

Τωρα οπως ειπε και ο Σαμυ δεν μου αρεσει καθολου το ΡΑΚ επομενως δεν μπιανω στη διαδικασια να κρινω κατι αλλο.Παντως εδωσες μια αρχη και μια συνεχεια με ροη,ελπιζω το ιδιο και στα υπολοιπα Φωτη.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικό. Εχεις κανει πολυ καλη δουλεια σε ολα. Πολυ καλος ηχος παραγωγικα.Παιζεις εξαιρετικα. Πολυ ωραιο κομμάτι. Ευγε!!! ΕΕΕΕΥΓΕΕΕΕΕΕ!!!!! superstar!

Κώστα, παρ'όλο που ψιλο-υπερβάλλεις, τα λόγια σου βάλσαμο στα αυτιά μου....

Δεν πιστεύω την εξέλιξή σου σε θέματα παραγωγής........θυμάμαι τις 80τίλες και ανατριχιάζω, ακούω αυτό και λέω αποκλείεται να είναι ο ίδιος.Μουσικά, δεν το συζητώ τα ακούσματά μου είναι αλλού, είσαι απαράδεκτος  ;D ;D ;D

Να φανταστείς, Mr Paraga, κάθομαι εδώ και μερικές μέρες και ξαναμιξάρω όλα :o τα παλιά μου tracks, αν είχα και μόνιτορς θα'ταν ακόμα καλύτερα βέβαια αλλά..... ::)   Γούστο στην μουσική, είναι γνωστό εδώ μέσα, ότι δεν έχεις οπότε....... :D ;D
Στιφάδο είναι..? :)Μ΄άρεσε και μένα..κουλ είναι.Παραγωγικά ακούγεσαι καλύτερα ..όπως καί συνθετικά.Καλή συνέχεια..
Αναλόγως το στομάχι..... ;)   Συνθετικά δεν θα τό'λεγα με το συγκεκριμένο κομμάτι, γιατί δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.
Το καλύτερο σου! (Μέχρι το επόμενο;)  :...και πολύ ωραία leads!  8)
Φώτη ΣΠΕΡΝΕΙΣ αγόρι μου! :)

thumbs up!

Thanks παικταράδες μου :)
Φώτη για μένα αυτό είναι το καλύτερό σου κομμάτι μέχρι στιγμής από όλες τις απόψεις!Είναι και κάργα στα γούστα μου! Ειδικά η εισαγωγή ρε μπαγάσα δε φαντάζεσαι πόσο με έφτιαξε. 8)Μου το ελάφρυνες βέβαια μετά αλλά χαλάλι σου.Έσκισες φίλε! 8)
Δεν μπορώ βρε Δημήτρη να γράψω πολύ hard κομμάτια, κάποια στιγμή θα τα γυρίσω σε μελωδικά....αυτό είναι το στυλ μου.... ::)
Υπαρχει μια συνοχη επιτελους σε αυτο.Καλα ακουστηκε απο αποψη παραγωγης.Τωρα οπως ειπε και ο Σαμυ δεν μου αρεσει καθολου το ΡΑΚ επομενως δεν μπιανω στη διαδικασια να κρινω κατι αλλο.Παντως εδωσες μια αρχη και μια συνεχεια με ροη,ελπιζω το ιδιο και στα υπολοιπα Φωτη.
Γιώργο το PAK τι είναι; Όσο για τα γούστα στην μουσική, συγχωρεμένος.... ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου