Προς το περιεχόμενο

Empty dreams. Cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακουγεται πολυ καλο , και θα ανεβει ακομα πιο πολυ αν προστεθει και η φωνη που πιθανως και την εχεις ετοιμη ( ?) αν καταλαβα καλα απο την 'πειθαρχια ΄των μερων . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωταρα,σκοτω οπως προειπαν και οι καλοι ανθρωποι παραπανω!

Και με τα κιθαροβιμπρατα σου που πολυ μ'αρεσουν.

Θυμιζει λιγο Scorps των 80ς.

Εξαιρετο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερός  :) :) :)
Οταν σε ακούω να παίζεις ...μου φτιάχνει το κέφι  ;) ;)
Ευχαριστώ παιδιά :)
θα ανεβει ακομα πιο πολυ αν προστεθει και η φωνη που πιθανως και την εχεις ετοιμη ( ?) αν καταλαβα καλα απο την 'πειθαρχια ΄των μερων.
Όχι, το κομμάτι γράφτηκε σαν ινστρουμένταλ απ'την αρχή δεν με έχεις ακούσει φαίνεται να τραγουδάω..... :-[ :-X. Απλώς αυτό είναι το στυλ μου στα κομμάτια που γράφω, ένωση διάφορων parts άλλοτε με "επιτυχία" και άλλοτε χωρίς! 

Θυμιζει λιγο Scorps των 80ς.

  Ειλικρινά Γιώργο δεν είχα σκοπό (αν είναι δυνατόν :P) να μοιάζει με το παρακάτω, αλλά έτσι μου βγήκε......https://www.youtube.com/watch?v=chlyvXcPuRI                                                                                                                         
Και 80ς και μέταλ, τον έθαψες τώρα. ;D ;D ;D ;D
+1 αλλά και Scorps..... ::) ;D πάντως δεν έχει καθόλου άδικο ο Γιωργάρας.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατος εισαι Φωτη ;),το Ζοο ειχα στο νου.

Εννοω ομως πιο πολυ το υφος και το feel που βγαζει,οχι οτι απαραιτητα μοιαζουν σα

συνθεσεις.

και μέταλ

Βεβαιως,ομιλουμε για τους Σκορπιονς τους αρχοντες του Μεταλ. :P :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-*

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου