Προς το περιεχόμενο

Οποιος θελει ας δει το σολο και ας μου πει τη γνωμη του. Eυχαριστω!


JOHNNYwXw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To solο ειναι σχεδον τελειο!!Συγχαρητηρια!!

Η κιθαρα ειναι λαθος...τι την εχεις και καθεται απο πισω τη les paul;;;;αφου αυτη ειναι για Randy..

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος καλη η προσπαθεια αλλα θελει δουλεια ακομα....στα δευτερα tapping δεν πηγαν καλα τα πραγματα....καπου τα εχασες και δεν ειχαν ροη.....επισης το γρηγορα κατεβασμα στο τελος του σολου δεν ειναι καθολου καθαρο και δεν ξεχωριζει καμμια νοτα....σε γενικες γραμες χοντρικα το εχεις αλλα θελει δουλεια στις λεπτομεριες που κανουν τη διαφορα ;)

 

Συνεχισε ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος καλη η προσπαθεια αλλα θελει δουλεια ακομα....στα δευτερα tapping δεν πηγαν καλα τα πραγματα....καπου τα εχασες και δεν ειχαν ροη.....επισης το γρηγορα κατεβασμα στο τελος του σολου δεν ειναι καθολου καθαρο και δεν ξεχωριζει καμμια νοτα....σε γενικες γραμες χοντρικα το εχεις αλλα θελει δουλεια στις λεπτομεριες που κανουν τη διαφορα ;)

 

Συνεχισε ετσι.

 

+1

 

Να συμπληρώσω ότι μετά τα πρώτα τρίτονα tapping-arpeggios η τρίλια 9-12 στη σι μου ακούγεται καλύτερα με dive στο τρέμολο. Δεν ξέρω αν παίζεται όντως έτσι, απλά εμένα μου ακούγεται πιο κοντα στο κανονικό.

 

Γ@μ@τη η Vai, σε ζηλεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι sloppy ακόμη φίλε. Θέλεις αρκετή δουλειά. Έχεις τις βάσεις αλλά καθάρισε το παίξιμο και τα ρυθμικά. Δεν είναι όλα flash στην κιθάρα. Χαρακτηριστικά σου αναφέρω ότι το main riff μετά το σόλο δεν το έπαιξες ούτε μια φορά ολόκληρο και μάλιστα νομίζω αν άκουσα καλά ότι το παίζεις και λάθος. Οπότε πρώτα τα βασικά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι sloppy ακόμη φίλε. Θέλεις αρκετή δουλειά. Έχεις τις βάσεις αλλά καθάρισε το παίξιμο και τα ρυθμικά. Δεν είναι όλα flash στην κιθάρα. Χαρακτηριστικά σου αναφέρω ότι το main riff μετά το σόλο δεν το έπαιξες ούτε μια φορά ολόκληρο και μάλιστα νομίζω αν άκουσα καλά ότι το παίζεις και λάθος. Οπότε πρώτα τα βασικά.

file mou eyxaristw gia to msg!!!exeis dikaio..sta solo dn eimai kai polu kalos..sta ryhmika omws pistevw pws ta paw para polu kala mexri stigmhs..sto video ontos einai athlia!!alla genika (se sxesh me ta solo)eimai kaluteros ap'oti deixnei to vid!!!pistevw toulaxiston..estw...8elw na pistevw :P :P :P

 

eyxaristw polu

Music its a way of life...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σόλο ήταν λάθος σε πολλά σημεία και τα ρυθμικά είχαν κάποια λαθάκια... Αν και από ότι άκουσα με τα σφυρίγματα κλπ το πας για Zakk περισσότερο έτσι?

Offtopic: Η JEM είναι ρέπλικα έτσι?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου