Προς το περιεχόμενο

dv247 πρωτη φορα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Τι να σου πω ρε μόρτη.

Αν ο αραμπάς που το σέρνει το γράμμα είναι του πεταματού σε βλέπω να αγναντεύεις τα παπόρια ισα με τρία τέρμινα.

δε πας καλά ρε Κώστα! Τρελάθηκα στο γέλιο! ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο κιθάρα !!!

εγω πηρα κιθάρα απο το DV247 και έκανε γύρω στις 10 μέρες μέχρι να έρθει.

πέρασε απο 4 χώρες της Ευρώπης

επίσης ποτε δεν πηρα γραμμα με κωδικούς κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο κιθάρα !!!

εγω πηρα κιθάρα απο το DV247 και έκανε γύρω στις 10 μέρες μέχρι να έρθει.

πέρασε απο 4 χώρες της Ευρώπης

επίσης ποτε δεν πηρα γραμμα με κωδικούς κτλ...

και εγώ πρώτη φορά ακούω για το συγκεκριμένο γράμμα.  :o

 

 

αυτη η ιστορια με το γραμμα ειναι σχετικα καινουργια νομιζω οτι ισχυει απο τοτε που σταματησαν να χρεωνουν μεταφορικα για αγορες ανω των 300€, και γινεται απλα για να επιβεβαιωσουν τη διευθηνση του παραληπτη.

αν κανατε την πρωτη αγορα σας πριν αρχισει αυτη η ιστορια με το γραμμα λογικο να μην εγινε σε εσας.

ξαναλεω μονο στην πρωτη αγορα το κανουν η αν αλλαξεις διευθηνση παραλαβης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μου ειπε ο θοδωρης οτι αυτο με το γραμμα γινεται μονο την πρωτη φορα για μεγαλα ποσα για λογους ασφαλειας.μετα οταν παραγγελνεις δεν θα γινεται παλι αυτη η διαδικασια.μονο την πρωτη φορα το κανουν αυτο με το γραμμα.μολις τους παρεις τηλ και τους πεις τον κωδικο φευγει αμεσως η κιθαρα.το γραμμα ακομα δεν το εχω λαβει.μολις ξεμπερδεψω θα ειδοποιησω να σας πω ακριβως την διαδικασια ποσες μερες εκανε κ.τ.λ να υπαρχει αλλη μια εμπειρια απο το dv.πληροφοριακα να σας πω οτι την κιθαρα την παρειγγειλα με προπληρωμενη  eurobank visa  (χωρις κανενα προβλημα) την οποια την εβγαλα μεσα σε 10 λεπτα.μου ζητησαν μονο αφμ και ταυτοτητα.αυτα γιατι βλεπω πολλους που εχουν προβληματα με καρτες και γενικα με dv247.απλα λεω την εμπειρια μου .μολις λαβω και την κιθαρα θα σας πω ολοκληρωμενη αποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βρίσκομαι στην ίδια κατάσταση με σένα αλλά σε λίγο πιο προχωρημένο επίπεδο.

 

Εγώ έκανα την παραγγελία μου από το DV247 τη Δευτέρα 1η Μαρτίου, την Τετάρτη 3 Μαρτίου μίλησα με τον Έλληνα υπάλληλο τους και μου είπε τα εξής:

Στέλνουμε πρώτα ένα γράμμα το οποιο αναγράφει ένα κωδικό στη διεύθυνση της χρεοπιστωτικής κάρτας για να επιβεβαιωθεί ότι το προιόν πάει στα σωστά χέρια.

 

Ένιγουέι το γράμμα έφτασε σε μενα Πέμπτη 11 Μαρτίου (10 μέρες μετά την παραγγελία  ??? ), λόγω σοβαρού προβλήματος υγείας πολύ κοντινού μου προσώπου αμέλησα να πάρω τηλέφωνο την Παρασκευή 12 και τώρα θα τους πάρω αύριο Δευτέρα 15/3 να επιβεβαιώσω τον κωδικό.

 

Άντε να δούμε πότε επιτέλους θα έχω στα χέρια μου τον ενισχυτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μπορεις να παραγγειλεις με χρεωστικη της ALPHA BANK απο το DV247?

εδω κ δυο ωρες παλευω να παραγγειλω κ δεν μου την δεχετε την παραγγελεια.....

 

καταραμενε μαιτζιμα!  :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου