Προς το περιεχόμενο

dv247 πρωτη φορα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον αλανια εκανα μια παραγγελια απο dv247 .βλεποντας οτι το order status μου ειναι ακομα new τους πηρα τηλεφωνο.μιλησα με τον θοδωρη ,καλος τυπας και εξυπηρετικοτατος!λοιπον μου ειπε οτι οταν παραγγελνεις για πρωτη φορα σου στελνουν ενα γραμμα με καποιον κωδικο και πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο να πεις τον κωδικο και μετα φευγει το προιον.μου ειπε οτι εφυγε εχθες απο αγγλια το γραμμα.επισης η κιθαρα ηταν κομπλε και μου ειπε οτι την εχουν κρατησει για μενα(ηταν η τελευταια :P).ερωτηση .γνωριζει καποιος απο αναλογη εμπειρια να μου πει ποσο καιρο κανει να ερθει το γραμμα και η κιθαρα?παιζει να φαω κανα μηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε μόρτη.

Αν ο αραμπάς που το σέρνει το γράμμα είναι του πεταματού σε βλέπω να αγναντεύεις τα παπόρια ισα με τρία τέρμινα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αλανια εκανα μια παραγγελια απο dv247 .βλεποντας οτι το order status μου ειναι ακομα new τους πηρα τηλεφωνο.μιλησα με τον θοδωρη ,καλος τυπας και εξυπηρετικοτατος!λοιπον μου ειπε οτι οταν παραγγελνεις για πρωτη φορα σου στελνουν ενα γραμμα με καποιον κωδικο και πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο να πεις τον κωδικο και μετα φευγει το προιον.μου ειπε οτι εφυγε εχθες απο αγγλια το γραμμα.επισης η κιθαρα ηταν κομπλε και μου ειπε οτι την εχουν κρατησει για μενα(ηταν η τελευταια :P).ερωτηση .γνωριζει καποιος απο αναλογη εμπειρια να μου πει ποσο καιρο κανει να ερθει το γραμμα και η κιθαρα?παιζει να φαω κανα μηνα?

 

το γραμμα θα ερθει γρηγορα (2-3 μερες)

η κιθαρα αλλη μια βδομαδα τουλαχιστον! θα δεις μεσω του tracking να κανει βολτα στις μισες χωρες της Ευρωπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε μόρτη.

Αν ο αραμπάς που το σέρνει το γράμμα είναι του πεταματού σε βλέπω να αγναντεύεις τα παπόρια ισα με τρία τέρμινα.

 

+1000 lol  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε μόρτη.

Αν ο αραμπάς που το σέρνει το γράμμα είναι του πεταματού σε βλέπω να αγναντεύεις τα παπόρια ισα με τρία τέρμινα.

  δηλαδη τρεις εφτα εικοσιμια και ηρθα γιατι ειχα παει περα!να σαι καλα ρε ντερβιση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γραμμα θα ερθει γρηγορα (2-3 μερες)

η κιθαρα αλλη μια βδομαδα τουλαχιστον! θα δεις μεσω του tracking να κανει βολτα στις μισες χωρες της Ευρωπης

thanx αδερφε! ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου