Προς το περιεχόμενο

Οταν δεν έχεις μία και πάσχεις από G.A.S.


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σκέφτομαι διάφορα...

Από το να φτιάξω μια parts-caster με κομμάτια που θα επιλέξω' date=' μέχρι και Rockinger... :roll:[/quote']

 

Και άλλη Rockinger;; :wink:

Δεν τους ζητάς να γίνου προσωπικοί χορηγοί σου; :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλη Rockinger;; :wink:

Δεν τους ζητάς να γίνου προσωπικοί χορηγοί σου; :D

ΛΕΣ να τους το προτείνω??? :lol:

 

Απλά σκέφτομαι ότι η Rockinger συνδυάζει αυτά που θέλω: Vintage αιθητική (bridge, κλειδιά κλπ) σε μοντέρνο μπράτσο (radius, τάστα).

 

Αν έπαιρνα Fender, θα έπαιρνα ή Custom Shop ή κάποιο signature μοντέλο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η Στρατ που έχεις σε τι δε σου έχει ταιριάξει αλήθεια;

Ενώ είναι ΠΟΛΥ άνετη κιθάρα και ...στρωμένη, δεν μπορώ να βγάλω τον ήχο που έχω στο μυαλό μου με τίποτα...

Ίσως να είναι και ψυχολογικό το θέμα...

Το σίγουρο είναι ότι δε με τρελαίνει εμφανισιακά...Δε έχω τη "βουλιμία" να την πάρω στα χέρια μου. Δε ξέρω αν με καταλαβαίνεις... :(

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ είναι ΠΟΛΥ άνετη κιθάρα και ...στρωμένη' date=' δεν μπορώ να βγάλω τον ήχο που έχω στο μυαλό μου με τίποτα...

Ίσως να είναι και ψυχολογικό το θέμα...

Το σίγουρο είναι ότι δε με τρελαίνει εμφανισιακά...Δε έχω τη "βουλιμία" να την πάρω στα χέρια μου. Δε ξέρω αν με καταλαβαίνεις... :([/quote']

 

Ναι φυσικά...

 

Τυχαίνει καμιά φορά... εμένα μου είχε τύχει όταν μου την έπεφτε η Σκλεναρίκοβα, ωραία κοπέλα, δε λέω, αλλά να... δεν είχα αυτή τη βουλιμία που λες να την πάρω στα χέρια μου και... δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις... :roll: :lol: :lol: οπότε το κοριτσάκι κατέληξε να παντρευτεί τον Πίθηκα. :lol: :lol: :lol:

 

Σε πειράζω βέβαια... γιατί η κιθάρα σου είναι πολύ όμορφη, αλλά είναι σημαντικό το ψυχολογικό στοιχείο όπως και να το κάνεις. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο σε καταλαβαινω abraxas! :lol:

τα ιδια ειχα παθει και εγω με την Angelina Jolie,μια μανια που την ειχε πιασει με τη παρτη μου ρε παιδι μου!εγω ομως ..βραχος! :lol:

(τωρα γιατι με μουτζωνουν οπου και να πηγαινω δεν το εχω καταλαβει ακομα!! 8O :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέραν της πλάκας, αν τρελλαίνεσαι για την κιθάρα σου αυτό βγαίνει άπειρα στο παίξιμό σου, για να μην αναφέρουμε στις ώρες ενασχόλησής σου!! :) Εγώ καμιά φορά κρατάω την κιθάρα και χωρίς να παίζω....... :oops: :oops: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πέραν της πλάκας' date=' αν τρελλαίνεσαι για την κιθάρα σου αυτό βγαίνει άπειρα στο παίξιμό σου, για να μην αναφέρουμε στις ώρες ενασχόλησής σου!! :) [/quote']

 

ΑΚΡΙΒΩΣ!

Εγώ αρχικά ήθελα άλλο χρώμα αλλά επειδή έπρεπε να περιμένω αρκετό καιρό συμβιβάστικα με το Honey Blonde...

 

Για πολλούς μπορεί να είναι θεϊκό αλλά εμένα απλά δε με τρελαίνει... Νιώθω την κιθάρα ΞΕΝΗ :!:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγάπα την Fender σου!! η 11η εντολή! εχεχεεχεχεχχεχεχε

Ρε συ Ηλία ξεκόλα..... βούτα τη Fenderia και δώσε της τη χαρά που της ταιριάζει! ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ θέλει το μωρό σου και όχι να το στραβοκοιτάζεις! Αμα είναι σε όλα της εντάξει (εννοώ δεν έχει πρόβλημα σαν κιθάρα) μη τη στεναχωρείς....... εγώ που την έχω σε 4 διαφορετικές εκδόσεις και από ΤΥΧΗ σε 3 μόνο χρώματα (μαυρη, σάνμπερστ και 2 Artic white) τα οποία δεν με πολυτρελένουν τι να κάνω? πολύ θα ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΜΙΑ ΓιΑΠΩΝΕΖΑ reissue '72 (δεκαετίας 80) με vintage white :roll: , και μία natural ash (είχα παλιότερα) αλλα τες πα....... βολεύομαι με αυτό το κατάπτυστο μαύρο και αυτό το λευκό του νοσοκομείου...... αλλά μεταξύ μας ΟΛΕΣ παίζουν τρελλά!!!!! γιατί να τις μισήσω τις κούκλες μου? για να παίξουν έτσι όπως παίζουν αυτές που έχω περάσαν από τα χεράκια μου καμιά 7-8 ακόμα σε καλύτερα χρώματα .... αλλά........

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου