Προς το περιεχόμενο

Οταν δεν έχεις μία και πάσχεις από G.A.S.


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως χιλιοφορεμένο το ρημάδι το sunburst...

 

Κλασσικό μεν, πολύ "προβλέψιμο" δε...

 

¶σε που το κοντράστ που κάνει η κιθάρα σου είναι και περιποιημένο, και όχι μακριά από τους κλασσικότερους συνδυασμούς, όπως αυτόν που σκέφτεσαι ως πιθανή αλλαγή. Ούτε υπερβολικό, ούτε καμιά κιτσαρία. Κουκλί. Ασ'την όπως είναι.... 8)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ούτε υπερβολικό' date=' ούτε καμιά κιτσαρία. Κουκλί. Ασ'την όπως είναι.... 8)[/quote']

 

Να 'σαι καλά Earendil ;) Μου έφτιαξες τη διάθεση... :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλήθεια είναι ότι το προλάβατε γιατί εκείνο το πρωί στο "τσακ" ήμουν να παραγγείλω το σώμα από τη Rockinger...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλήθεια είναι ότι το προλάβατε γιατί εκείνο το πρωί στο "τσακ" ήμουν να παραγγείλω το σώμα από τη Rockinger...

 

Μην μπαίνεις σε τέτοια λούκια...

μετά θα ήθελες και μια τέτοια:

 

http://www.fender.com/products/search.php?partno=0265002541#

(γιατί δεν κατάλαβα η ταστιερούλα σε χαλάει... κορυφή δεν είναι?)

 

Και μετά μια κούκλα:

 

http://www.fender.com/products/search.php?partno=0150402801#

(όλα τα λεφτά!)

 

Και μια τέτοια για καμιά blackmore-ρο ροκιά

http://www.fender.com/products/search.php?partno=0137000321#

 

Τελικό συμπέρασμα... Στην ασθένειά μας δεν υπάρχει γιατριά. Αποδέξου την και ας ζήσουμε μαζί της.... Σίγουρα κάποιοι τα κατάφεραν γιατί όχι και εμείς?

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στο στάδιο της απεξάρτησης και της απομυθοποίησης πολλών πραγμάτων, κάθε μέρα μετά τον καφέ, παω στον καθρέπτη και λέω ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μετά πάω βλέπω 6 κιθάρες και λέω πω πωωωωω τι έχω κάνει.....

Έπειτα λέω 2 Αμερικάνικες Fender, 2 Mexico fat strat Floyd (η μία Sambora), ένα Higway 1 fat strat, και ένα τέλε highway 1.

Συμπέρασμα: μου κάνει μόνο το 1 Αμερικάνικο του 84, το ένα μεξικάνικο με το Floyd (όχι το Sampora) και το τέλε (έχει τελείως μα τελείως διαφορετικό χαρακτήρα)

Οι υπόλοιπες όχι ότι δεν τις παίζω προς Θεού αλλά όπως λέει ένας καλός φίλος θα αρχίσουν να κάνουν παρέα στις άλλες :lol:

Βασικά εδώ και έναμισι χρόνο άκουσα πολλλλλλλές κιθάρες πολλλλλούς ενισχυτές. ΟΛΑ είναι σχετικά.......

Χτες κατέβηκα κέντρο με ένα φιλαράκο και άκουσα στον Διαμαντόπουλο έναν ενισχυτή χειροποίητο Matchless.... 4000 euros κόστιζε..... Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΗΤΑΝ !!! σε σύγκριση με τον Fender Deluxe reverb δίπλα του Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΚΤΑ!!! αλλά που θα φτάσουμε???? που θα μας πάει αυτό το πράγμα?

Αυτό για το GAS και από εμένα...... :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου επιτρεπεις να πω και εγω την γνωμη μου ηλια???

αν ειχα fender sunburst,ανετα θα εμπαινα στη διαδικασια να την βαψω οπως αυτη που εχεις ηδη..

οποτε καμαρωσε το κιθαρονι σου ειναι οντος κουκλι (επαθα πλακα που το ειδα στην φωτο που ανεβασες)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου