Προς το περιεχόμενο

Fender American traditional strat...?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αυτά που τσαμπουνάς τα πιστεύεις τότε είσαι τουλάχιστον ανίδεος. Αν όχι, προφανώς προσπαθείς να κοροιδέψεις, να εξαπατήσεις και να παραπλανήσεις κόσμο μπροστά στα μούτρα του - πόσο μάλλον παρουσία ανθρώπων που γνωρίζουν ΠΟΛΥ καλύτερα από 'σένα αυτά τα πράγματα. Και φυσικά είναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ για τον οποιονδήποτε δεν γνωρίζει και ίσως διατεθεί να σου δώσει το ΤΡΑΓΙΚΟ ποσό που ζητάς.

 

Θα'θελα πάρα πολύ ν'ακούσω τη γνώμη του παιδιού απ'τον οποίο την πήρες ως ανταλλαγή πάνω στο θέμα, και κατά πόσον αυτά που λες ισχύουν - που εγώ τουλάχιστον το'χω ΔΕΔΟΜΕΝΟ ότι είναι μπαρούφες, και δεν είμαι και ο μόνος.

 

Παρεμπιπτόντως, ποτέ δεν αναφέρθηκες ως πωλητής της εν λόγω κιθάρας για την οποία "αναρωτήθηκα". Ο νοών νοήτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Dino 370 kai mia sakoula lemonia.

 

Στα σοβαρα τωρα, steve vai κανε το homework σου. Και αν σοβαρα πιστευεις οτι υπαρχουν μαγαζια που πουλανε γιαπωνεζικες fender για αμερικανικες, στειλε ενα mail στο sales department της fender και ξερει αυτη τι να τους κανει.

Αν φυσικα δε φοβασαι να γινεις τελειως ρεζιλι ΚΑΙ εκει.

 

oso ehun i kaliteri keyman magnites...

 

Τα keyman ειναι νησια. Εννοεις Kinman ή δε ξερεις και εσυ τι φοραει η κιθαρα που πουλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγορεύονται τα γκρίκλις και τα κεφαλαία. Σε περίπτωση ανάγκης: http://www.noiz.gr/index.php?topic=172006.0

 

 

(έλεγα να κάνω μερικά quotes αλλά μου βγήκαν τα μάτια... δε βαριέσαι)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίντερνετ με όλα τα κακά του έχει, μεταξύ άλλων, βοηθήσει ευτυχώς και στον περιορισμό τέτοιων μπουρδολογιών. Είμαι αρκετά μεγάλος, ευτυχώς, ώστε να έχω ζήσει την εποχή του "φίλε, αυτή την κιθάρα την έπαιξε ο Σπάθας και τρελλάθηκε - ήθελε να την αγοράσει αμέσως όσο όσο αλλά τότε δεν την πουλούσα"...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ένα 6χορδο που μου το έδωσε ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΕΝΟ ο Fieldy αλλά δυστυχώς επειδή ο μαρκαδόρος δεν ήταν διαρκείας ξέβαψε η υπογραφή... ΜΑ ΤΗΝ ΜΠΑΝΑΓΙΑ σας λέω το μπάσο αξίζει τουλάχιστον 5 χιλιάρικα γιατί ανάμεσα σε άλλα τόσα μπάσα (ελεγμένα από εμένα, τον τεχνικό της Ibanez ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΚΟΥΛΑ) ήταν το καλύτερο... Αλλά βέβαια... Μου γίνατε όλοι ειδικοί τρομάρα σας....

http://www.youtube.com/watch?v=Lr2YbUyoh-s

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίντερνετ με όλα τα κακά του έχει, μεταξύ άλλων, βοηθήσει ευτυχώς και στον περιορισμό τέτοιων μπουρδολογιών. Είμαι αρκετά μεγάλος, ευτυχώς, ώστε να έχω ζήσει την εποχή του "φίλε, αυτή την κιθάρα την έπαιξε ο Σπάθας και τρελλάθηκε - ήθελε να την αγοράσει αμέσως όσο όσο αλλά τότε δεν την πουλούσα"...

+1

 

και όπως παντού στην ζωή αυτή, καλό είναι να μαθαίνει κανείς να ζυγίζει την αξιοπιστία των απόψεων, είτε online, ή και στον "πραγματικό" κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kathiste re pedes pou ginate oloi idimones ke ta mathate ola ke eksigite kiolas...

gia halaroste ligo ke ksekoliste...

 

anferome stus pio pano...

 

file opos ipa ke ston agapito xminor i kithara ine agorasmeni ke fermeni apo america dokimasmeni anamesa se ales 50 fender metaksi standar deluxe highway custom ke lipa.......thelo na katalavete kati,oti i kathe kithara ine ksehoristi apo tin ali opos ke dio deluxe america mpori na pezun mehri ke 2-3-4000 euro diafora.

i diafora auti ofilete sta ksila sta ilektrika sta klidia gefires ke lipa...

ke opos eksigisa to ksanaleo den ehi kamia shesi me kapia traditional tis siras pou milate....i sigekrimeni kithara ehi body alder mapple neck ke indian rosewood

foraei ilektrika ke kalodiosis ipsilis piotitas gia tin apolia ihu ke simatos,ta klidia ine alis piotitas ke gefires ke ta panta....

oso gia ta part pou lete oti den aksizun auta ine gusta tu kathenos,ala opos ke na ehi tin dino ke me ta original se opion endiaferete.....ala min ksehnate oti ta parts ilektika ke magnites mu kostisan mono 350 euro...oso ehun i kaliteri keyman magnites...opote min lete oti na ne giati opos ipa auta ine gusta tu kathenos,,oso gia ta sholia pu prospathite na to peksete idimones ke gnostes ton pragmaton mathete kalitera ke tote milame,ohi aniksame to pc mpikame se 5 site ke to pezume tehniki ke kseroles...halaroste ligo....episis stin kithara egine elenhos apo tus tehnikus tis fender otan agorastike...ke itan apo ta pio telia organa pehtika ke akustika anamesa se poes kitharitses tis siras deluxe ke standar.....dokimasmeni sto heri epitopou....ke ohi agorasmeni apo kapio link pou sas promithevun kithares iaponezikes gia americanikes meso internet,,,,ala tespa auto ine ena alo thema pou den thelo na to thikso...apo ki ke pera o kathena vgazi ta simperasmata tu....ke krini analogos....

pantos na iste kala...

oso me 400 euro file pare kalitera hordes ke mia skliri thiki,ke otan mazepsis ta lefta pu ipame to sizitame gia agora... ;)

 

1. τα greeklish απαγορευονται (το επομενο μυν. σου σε greeklish θα διαγραφει),

 

2. λες μπαρουφες  (οπως πολυ σωστα σου λενε ολοι οσοι εδω μεσα εχουν εστω και υποτυπωδεις γνωσεις γυρω απο τις Fender)

 

3.ποιος σου ειπε οτι ενδιαφερομαι για  αυτη την  κιθαρα?σιγα μη σου δωσω 400 ευρω ....κανα εκατοσταρικακι το πολυ και το συζηταμε.... ;D

 

εξω απο την πλακα σοβαρεψου....ζεις μεν στη χωρα της απατεωνιας ,του φραπε των 6 ευρω,της εξωφρενικης φουσκας των ακινητων και του "οτι να'ναι" αλλα υπαρχουν και ορια στην αφελεια του κοσμου..δεν τα "τρωει" ολα... ::)..η κιθαρα σου αξιζει 300-400 ευρω,ουτε CENT παραπανω...

 

απο εκει και περα σε ελευθερη χωρα ζουμε και εχεις δικαιωμα να πουλησεις (η μαλλον να προσπαθησεις να πουλησεις) την κιθαρα σου σε οτι τιμη γουσταρεις,και εγω εχω εναν σκαραβαιο του 70 και τον δινω 30.000 ευρω..ελα ομως που κανεις δεν τον αγοραζει και ας τον ειχε φτιαξει με τα χερακια του ο αρχιμηχανικος του...Χιτλερ.... ;D ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς moderators : Νομιζω οτι ο φιλος μας εχει πολυ χιουμορ ειναι ωρα λοιπον να μεταφερθει το θεμα προς ... Παιδικη Χαρα ....

 

Μπα νομίζω καλό είναι να φαίνεται μια χαρά αυτό το θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dokimasmeni sto heri epitopou....ke ohi agorasmeni apo kapio link pou sas promithevun kithares iaponezikes gia americanikes meso internet,,,

 

Και η δικη σου προσφορα ειναι κατι χειροτερο απο τα αντιστοιχα λινκ που αναφερεις....αυτα να τα πεις αλλου και οχι εδω μεσα και ελπιζω να μην βρεθει κανενα θυμα που να σου δωσει το τουλαχιστον ΕΞΟΡΓΙΣΤΙΚΟ ποσο που ζητας..... >:(

 

3.ποιος σου ειπε οτι ενδιαφερομαι για  αυτη την  κιθαρα?σιγα μη σου δωσω 400 ευρω ....κανα εκατοσταρικακι το πολυ και το συζηταμε.... ;D

 

Βρε φιλε superfunk εγω με ενα κατοσταρικακι παιρνω ξυλα καλυτερης πιοτητας για το τζακι μου και βγαζω ολο τον υπολοιπο Χειμωνα....λεμε τωρα ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου