Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με γειτονες (χαραγμα αμαξιου)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω αρπαχτει με κανεναν αλλα επειδη το θεμα παρακαρισματος στην γειτονια ειναι τραγικο (ζωγραφου) καποιος μαλλον θεωρει οτι επειδη εγω εχω μονο ενα χρονο εκει μαλλον δεν εχω δικαιωμα να παρκαρω. Δεν εχω δει κατι, κοιταξα σημερα ολα τα αμαξια της γειτονιας, εκτος απο χτυπηματακια δεν εχουν χαρακιες.

 

Το αμαξι δεν ειναι καινουργιο (5ετιας) αλλα δεν εχει καμια σημασια. Για να πω την αληθεια δεν με απασχολει οτι το αμαξι μου εχει πανω χαρακιες αλλα οτι καποιος συμπεριφερεται σαν αδερφη...

 

Επισης εχει ενα σουπερ μαρκετ διπλα και το βρισκω καπως δυσκολο καποιος να το χαραξει χωρις να γινει αντιλυπτος μεχρι τις 9 το βραδυ γιατι εχει παντα κοσμο ο δρομος.

 

Γεωπονε και να το ψαξω βιντεο η φωτογραφιες δεν μπορουν αν χρησιμοποιηθουν για κατι καθως παραβιαζονται προσωπικα δεδομενα..

 

 

Οχι πραγματικα δεν παιζω δυνατα  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

 

 

Επισης εχει ενα σουπερ μαρκετ διπλα και το βρισκω καπως δυσκολο καποιος να το χαραξει χωρις να γινει αντιλυπτος μεχρι τις 9 το βραδυ γιατι εχει παντα κοσμο ο δρομος.

 

[/qΑυτό μην το λες… Περνάει από δίπλα του με ένα κλειδί και δεν πήρε χαμπάρι κανείς. Επιμένω ότι κάποιος θεώρησε ότι του έφαγες την «θέση» του και ξεκίνησε την χαρακτική. Λυπηρές συμπεριφορές και άκρως κομπλεξικές. uote]

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεωπονε και να το ψαξω βιντεο η φωτογραφιες δεν μπορουν αν χρησιμοποιηθουν για κατι καθως παραβιαζονται προσωπικα δεδομενα..

 

Μπορεις να τη στισεις ομως και να περιμενεις..Και μολις τον δεις ορμα του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερυ και εγω αυτο υποψιαζομαι οτι καποιος θεωρει οτι ειναι το τσιφλικι του..

 

Θελω να αντιδρασω ομως με καποιο τροπο γιατι εχω φτασει στα ακρα μου.. αλλα δεν ξερω πως

 

 

Το να περιμενω να τον τσακωσω ειναι καλη ιδεα αλλα δεν ειναι εφικτο. Εκτος αν βαλω ντεντεκτιβ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πραγματικα απεριγραπτο αυτο το θεμα με τα παρκινκ και τα ''τσιφλικια'' των βλαχοπρωτευουσιανων.

Παρε μια κουκουλα φιλαρακι να ξεμπερδεψεις και αν εχεις οπτικο πεδιο απο το μπαλκονι σου στησε μια web cam και ας'την να γραφει.

Αν και στη θεση σου θα την εστεινα καραουλι για να τον βρω τον poosti!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δύσκολες περιπτώσεις… Αν κινηθείς νομικά- μήνυση κατά αγνώστου- θα είναι μια τρύπα στο νερό. Αν τον κάνεις μαύρο θα τραβάνε εσένα. Πάντως το θράσος και το κόμπλεξ θέλουν τιμωρία. Προσπάθησε αν θες με την βοήθεια κάποιου ηλεκτρονικού να «παγιδέψεις» το αμάξι σου με κάμερες οπτικής ίνας- είναι σχεδόν αόρατες- ώστε να δεις την φάτσα του. Μετά η συνέχεια θα είναι  σχετικά εύκολη- αφού θα τον σταμπάρεις θα παραφυλάξεις (ξέρω είναι χρονοβόρο και σπαστικό) και θα τον κάνεις τσακωτό. Όχι για ξύλο, αλλά για να φωνάξεις τους Cops (θα μου πεις και πότε θα έρθουν…), μήνυση και αγωγή αποζημίωσης για την ζημιά και την ψυχική οδύνη σου και ότι άλλο τέλος πάντων μπορεί να υπάρξει… Και μετά θα δούμε αν ο μάγκας είναι τόσο μάγκας…. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήνυση και αγωγή αποζημίωσης για την ζημιά και την ψυχική οδύνη σου και ότι άλλο τέλος πάντων μπορεί να υπάρξει… Και μετά θα δούμε αν ο μάγκας είναι τόσο μάγκας…. 

 

ακομα, μιας και λεμε ο καθενας ο,τι θελει, πιστευεις οτι αξιζει το οικονομικο κοστος να το τρεξεις νομικα?

η ακομα και αν αξιζει πιστευεις οτι θα γινει σε λιγοτερο απο πεντε χρονια??

οσο για την ψυχικη οδυνη, δεν νομιζω πως θα δικαιωθει ουτε για αστειο......!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Alex προσωπικά το βρίσκω λιγότερο… επώδυνο από τον σαπακιάσει στο ξύλο και να τον τρέχουν και από εκεί που του χρώσταγαν να πληρώσει και από επάνω. Φυσικά κανείς δεν του απαγορεύει να τον βουτήξει και να του βγάλει τα μυαλά από τα ρουθούνια… Είναι δική του η επιλογή και αυτός θα πληρώσει το κόστος…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να τον σαπακιασω στο ξυλο μονο τον θυμο θα ικανοποιησει ασε που δεν ειναι και σιγουρο οτι ολους μπορουμε να τους σαπακιασουμε! ;D

 

Το ιδανικοτερο ειναι απλα να γινει καποιος συμβιβασμος αφου τρομοκρατηθει οτι μπορει να τον τρεχω σε αστυνομιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά κανείς δεν του απαγορεύει να τον βουτήξει και να του βγάλει τα μυαλά από τα ρουθούνια…

 

μμμ...

αν σκεφτεις λιγο καλυτερα θα δεις πως καποιος του το απαγορευει!

αλλιως δεν θα ταν παρανομο.

 

Alex προσωπικά το βρίσκω λιγότερο… επώδυνο από τον σαπακιάσει στο ξύλο και να τον τρέχουν και από εκεί που του χρώσταγαν να πληρώσει και από επάνω.

 

μα αυτο προσπαθω να σου πω!

δεν εχει τοση ουσια ωστε να τον τρεχει σε δικαστηρια.

θα δει φως σε 10 χρονια, ισως να μην δικαιωθει και ακομα και να δικαιωθει σε καποια επιμερους πραγματα δεν παει να πει πως θα κερδισει και χρηματα.

 

 

...

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου