Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με γειτονες (χαραγμα αμαξιου)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και 3 μηνες περιπου καποιος εχει βαλει στο ματι το αμαξι μου. Αποτελεσμα αυτου ειναι να βρισκω σε εβδομαδιαια βαση χαρακιες σε ολη την περιμετρο του αμαξιου σε σημεια που δεν δικαιολογουνται. Τα σημαδια δημιουργουνται κυριως οταν το αμαξι εχει μεινει ακινητο για πανω απο 2-3 μερες. Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι καποιος απο την γειτονια.

 

Ειμαι στα ορια νευρικης κρισης μιας και σημερα προτιμησε το καπο..

 

Ηθελα να ρωτησω αν εχετε αντιμετωπιση παρομοιες καταστασεις και τι κανατε.

 

Σκεφτομαι να εφαρμοσω καποιο τροπο παρακολουθησης ωστε να βρω τον εξυπνο.

 

Ζητω κατανοηση για το ακυρο θεμα αλλα ηθελα να μοιραστω τα νευρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπαρχει στο ισογειο του σπιτιου φροντιστηριο πληροφορικης για autocad excel κτλ κτλ. Ανοιγει 9-10 το πρωι και κλεινει 11 το βραδυ.

 

Εγω νομιζω οτι ειναι καποιος που μενει εκει τριγυρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στηριζω την ιδεα της παρακολουθησεις να δεις ποιος ειναι και να πραξεις αναλογως...Το να σου χαραζουν το αμαξι και μαλιστα συστηματικα ειναι κατι σοβαρο κατα τη γνωμη μου και μη το αφησεις ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν δεν έχεις αρπαχτεί με κανέναν, τότε δεν τίθεται θέμα γείτονα, αλλά κανενός πιτσιρίκου, που βρήκε τρόπο να "ξεθυμάνει" στην ευαίσθητη ηλικία της εφηβείας.......

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούριο το αυτοκίνητο?

 

Στη Ρόδο τουλάχιστον θυμάμαι και από γνωστούς και φίλους αλλά και από προσωπική εμπειρία, ήταν θέμα χρόνου να σου χαράξει κάποιος το καινούριο αυτοκίνητο παρκαρισμένο έξω από το σπίτι σου. Μιζέρια, φθόνος, καφρίλα.

 

Στήσε καραούλι να τον πιάσεις επ' αυτοφώρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν είναι καινούργιο το αμάξι σου καθώς υπάρχει τρελός κομπλεξισμός δίπλα μας κάποιος βλαμένος το έβαλε στο μάτι. Η άλλη εκδοχή είναι να πάρκαρες κάποια φορά σε θέση που κάποιος νομίζει ότι είναι τσιφλίκι του… Και μετά αποφάσισε να μην σε αφήσει σε χλωρό κλαρί…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρόδο τουλάχιστον θυμάμαι και από γνωστούς και φίλους αλλά και από προσωπική εμπειρία, ήταν θέμα χρόνου να σου χαράξει κάποιος το καινούριο αυτοκίνητο παρκαρισμένο έξω από το σπίτι σου. Μιζέρια, φθόνος, καφρίλα.

Στην Κομοτηνή, είχε 6 καινούρια αυτοκίνητα στην πολυκατοικία που μένει η μάνα μου,

τους τα χάραξαν απο τις πρώτες εβδομάδες, το δικό της τις προάλλες πάνω στον μήνα.

Είναι και σχετικά απομονωμένη πολυκατοικία με περίφραξη.

 

Εγώ με το παλιό δεν μου καίγεται καρφί για τίποτα, τώρα που το θυμήθηκα πρέπει να

δέσω την εξάτμιση με σύρμα γιατί σκούριασε και θα μου πέσει στο δρόμο ;D

 

Θανάση, σοβαρά τώρα, μήπως παίζεις δυνατά κιθάρα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου