Προς το περιεχόμενο

Zildjian A custom - Help!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι βασικές διαφορές όταν κοιτάς πιάτα της ίδιας σειράς είναι στο μέγεθος και στο φινίρισμα (brilliant ή traditional). Πάντως αν βαριέσαι να ψάχνεις ή δε βρίσκεις πάρε κάτι που να λεεί "Medium" και θα σαι μέσα...  ;)

 

με το συμπαθειο ετσι οπωε το λες βλακεις λες...''ψαξε κατι που να λεει...'' τι του λες του ανθρωπου?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ότι και να σου πούμε πάντα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πάρεις κάτι που δεν σε κάνει κέφι. Πάρε καλύτερα το αεροπλάνο(φτηνό εισητήριο κτλ) και δοκίμασε αθήνα με την ησυχία και κάνε τις επιλογές σου. Αλλιώς πάρε το ρίσκο και ότι σου βγει. Διάβασε reviews από ξένα site,samples αλλά πάντα θα υπάρχει το ρίσκο όσες συμβουλές και να σου δώσουμε. Αντιπρόταση: πάρε αεροπλάνο για κωσταντινούπολη και κλείσε ξενάγηση στα γνωστά istanbul mehmet,agop, masterworks, bosphorus και πάρε ότι σου κάτσει στο αυτί καλύτερα. Τα σύνολικά έξοδα θα είναι 100% λιγότερα από αυτά που θα έδινες για ένα σετάκι zildjian A custom και θα πάρεις αυτό που θες ακριβώς.  ;)

 

Θα το θελα πάρα πολύ να πάω Αθήνα να δοκιμάσω, αλλά πρώτον είμαι μαθητής και δεύτερον θα πρέπει να κουβαλήσω και τους γονείς μου.. Πολύ δύσκολο.. και για Τουρκία επίσης.. Οπότε αναγκαστικά ρισκάρω..

 

Βασικά θέλω κάτι που να το πάρω μια κ έξω. Να μου μείνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου