Προς το περιεχόμενο

Ενας IMAC ειναι αθορυβος;


dimist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας  IMAC ειναι αθορυβος ?????????? σκεφτομαι σοβαρα να παρω εναν imac για να φραφω audio  στο ενα μετρο αποσταση θα εχω θορυβο ???? Ειχα παει στο ΑΤΗΕNS PRO AUDIO  και μου ειπαν παρε εναν imac γιατι δεν κανει θορυβο καθολου συμφωνειτε???? εχει κανενας απο εσας imac? με ενδιαφερει ο imac 21.5 ti lete?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ισχύει, είναι σχεδόν αθόρυβα. Σκέψου ότι περισσότερο απ'όλα ακούγεται ο σκληρός.

 

Αν και λίγο κουλό να προτιμήσεις mac γι'αυτό μόνο το λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μηχάνημα δεν είναι τελείως αθόρυβο,έχει fan για την cpu ,όπως για το board-hd φαντάζομαι, οπότε θα ακούγεται όπως ενας φορητός υπολογιστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To μηχάνημα δεν είναι τελείως αθόρυβο,έχει fan για την cpu ,όπως για το board-hd φαντάζομαι, οπότε θα ακούγεται όπως ενας φορητός υπολογιστής.

 

Εξαρτάται τι φορητό υπολογιστή εννοείς.  :)

Προσωπικά δεν ακούω ΤΙΠΟΤΑ μπροστά στο iMAC. Ούτε τον σκληρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εξαρτάται τι φορητό υπολογιστή εννοείς.  :)

Προσωπικά δεν ακούω ΤΙΠΟΤΑ μπροστά στο iMAC. Ούτε τον σκληρό.

 

....γιατί δεν έχεις αλλάξει ακόμη μπαταρία στο ακουστικό σου  ;D

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάω για το μηδαμινό που ακούω και εγώ στον mac pro, τώρα για τον ιmac δεν γνωρίζω, ωστόσο σε απόλυτη ησυχία δεν νομίζω να μην ακούγεται τίποτα, υποθετικά πάντα..

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μας πεις και ποιας γενιάς είναι ο δικός σου,,τώρα με τους core2duo έχουν αυξηθεί οι θερμοκρασίες, συνεπώς και η ανάγκη για μεγαλύτερη ψύξη, ιδικά αν πάρει τον i5 η i7

 

υποθετικά πάντα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθετικά πάντα :D

Πέραν των υποθέσεων, τα iMac είναι όντως αθόρυβα, τουλάχιστον όλα όσα έχουν επεξεργαστές Core 2 Duo (ακόμα και τα νέα 27άρια).

 

Πιθανότατα θα πέσει στα χέρια μου και κάποιο μοντέλο με επεξεργαστή i5 μέχρι το τέλος του μήνα για να δούμε τί κάνει κι αυτό από θόρυβο.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου