Προς το περιεχόμενο

Fender Strat Deluxe Roadhouse γνωμες;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία η roadhouse αλλά εγώ θα προτιμούσα αυτή

 

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_lone_star_strat_rw_awh.htm

 

Αυτή εάν έβγαινε με maple ταστιέρα θα την είχα πάρει με τα 1000!

threadender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η roadhouse αλλά εγώ θα προτιμούσα αυτή

 

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_lone_star_strat_rw_awh.htm

Συνεχίζοντας στο κλίμα του antonisg, εγώ θα την είχα πάρει εδώ και κανά χρόνο αν δεν είχε τόσο άθλιο logo στο headstock!

 

Ξέρω, ο πιο ηλίθιος λόγος να μην αγοράσει κανείς μια κιθάρα αλλά τι να κάνω, δε μπορώ να το βλέπω... χάθηκε να βάλουν το λεπτό logo που έχουν στις Roadhouse; :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζοντας στο κλίμα του antonisg, εγώ θα την είχα πάρει εδώ και κανά χρόνο αν δεν είχε τόσο άθλιο logo στο headstock!

 

Ξέρω, ο πιο ηλίθιος λόγος να μην αγοράσει κανείς μια κιθάρα [...]

 

Με πρόλαβες.  ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAΧΑ, ως προς το χρώμα εννοείται το λογότυπο έτσι? γιατι νομίζω κατα τα άλλα είναι το κανονικό λογότυπο της fender. Πάντως ναι άμα έιχε και maple ταστιέρα θα'ταν σούπερ.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να ζητήσω συγνώμη απο τον φίλο mc06060 και τους υπόλοιπους που έθεσα το ερωτημα μου μαζί με την δική ερώτηση και έτσι έπρεπε να απαντάτε σε δυο ενω θα έπρεπε να ανοίξω νέο θέμα.

 

Φίλε skantzo έχεις δίκιο με όλες παίζεις rock/blues αλλα έχω "κολλήσει" να πάρω strat mexico (μιας και δεν φτάνω για american) και μέσα απο το forum η αίσθηση που έχω είναι οτι η classic player προτείνετε ένα κλίκ πάνω απο τις άλλες.

 

Φίλε raindog με "έφτιαξες"!!Σ΄αυτές τις φωτο είναι πανέμορφη!Μετά από 1,5 χρόνο που είσαι κάτοχος της πια είναι η άποψη σου?και αν επιτρέπεται την πήρες απο Ελλάδα ή απ' έξω?

Γίνε ο ήρωας του εαυτού σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε raindog με "έφτιαξες"!!Σ΄αυτές τις φωτο είναι πανέμορφη!Μετά από 1,5 χρόνο που

είσαι κάτοχος της πια είναι η άποψη σου?και αν επιτρέπεται την πήρες απο Ελλάδα ή

απ' έξω?

έχεις pm γιατί είμαστε off-topic....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις pm γιατί είμαστε off-topic....

 

 

Καλά μην τρελαινεστε, αλλωστε εγώ πρώτος ανέφερα την Classic Player μιας κι ηταν η πρώτη επιλογή. Απλά ήθελα να ακούσω και για τις deluxe και γενικά έχω καλυφθεί αρκετά. Απ'οτι καταλαβαίνω πρόκειται για δύο παραπλήσια όργανα, στην ίδια ποιότητα και value for money. Απλά μια ερώτηση για τους texas special. Ισχύει το ότι ο bridge είναι αρκετά πρίμος;;Γενικά, δηλαδή υστερούν σε όγκο σε σχέση με άλλους single coil η όχι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου