Προς το περιεχόμενο

Starovas' playing


loopman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

O Σταρόβας αγαπητοι φίλοι οπως εχω προαναφέρει σε παλαιότερα ποστ είναι ο Ελληνας ο οποιος προσεγγίζει περισσότερο από κάθε άλλον το στυλ παιξίματος του Davig Gilmour ε

 

Έχεις απόλυτο δίκιο... μιλάμε μονοπήνιος ήταν Gilmour ο μπαγάσας. Μου έκαναν τρομερή έκπληξη τα βίντεο καθώς δεν τον είχα προσέξει ποτέ σαν κιθαρίστα, παρά μόνο ως κωμικό...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

M'αρέσει που, αν και "βαρής", δεν έχει ύφος ούτε ψώνιο προς τον κόσμο.

Απλά γουστάρει και είναι χαλαρός--λογικό αφού είναι και ηγητής του σλόγκαν "Αλαρά ρε Μαλ@κα" (στο μπαλκονι με Λαζόπουλο)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Νεκρανάσταση για να ρωτήσω με ποια κιθάρα παίζει εδώ;

 

[flash=200,200]

 

και συν +1 για το παίξιμό του, το ιδανικό για μένα, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο απ' όσα χρειάζεται με πολύ συναίσθημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίν λίγες μέρες έπαιζε στην Ιερισσό .Μαζευτηκαμε διαφοροι κιθαρίστες να τον ακούσουμε και φάγαμε το ξενερωμα της αρκούδας.Επαιξε dj set και δεν ακούμπησε κιθάρα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ο Σταροβας...δεν ηξερα οτι ειναι τοσο καλος παιχτης...τον ειχα κ γω γενικα για χαβαλετζη (με την καλη εννοια).πρωτη φορα βλεπω κλιπακια του με κιθαρα,καθως απο χρονια δε εχω καν τηλεοραση σπιτι... ;D

 

θυμαμαι (οταν ειχα τηλεοραση σα φοιτητης  ;D )  κ χαζευα fame sτory ...θυμαμαι εκεινον τον Γουναρη (που  ηταν δασκαλος των υποψηφιων ταλεντων),ειχε βγει μια Κυριακη στο live fame sτory κ επαιξε πολυ ωραιο σολο με μια λευκη ibanez (αν θυμαμαι καλα)...αν υπαρχει κλιπακι πολυ θα ηθελα να το ξαναδω.... :)..δεν ξερω αν το εχει δει κανεις σας ή αν θυμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος ο Σταροβας...δεν ηξερα οτι ειναι τοσο καλος παιχτης...τον ειχα κ γω γενικα για χαβαλετζη (με την καλη εννοια).πρωτη φορα βλεπω κλιπακια του με κιθαρα,καθως απο χρονια δε εχω καν τηλεοραση σπιτι... ;D

 

θυμαμαι (οταν ειχα τηλεοραση σα φοιτητης  ;D )  κ χαζευα fame sτory ...θυμαμαι εκεινον τον Γουναρη (που  ηταν δασκαλος των υποψηφιων ταλεντων),ειχε βγει μια Κυριακη στο live fame sτory κ επαιξε πολυ ωραιο σολο με μια λευκη ibanez (αν θυμαμαι καλα)...αν υπαρχει κλιπακι πολυ θα ηθελα να το ξαναδω.... :)..δεν ξερω αν το εχει δει κανεις σας ή αν θυμαστε...

Σαντάνα είχε παίξει, το θυμάμαι και εγώ, πολύ καλός
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου